Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyetemistaként egyedül fogok...

Egyetemistaként egyedül fogok élni, ezért szeretnék egy macskát, csakhogy? Többi lenn.

Figyelt kérdés
csakhogy félek mi lesz, ha én hazajövök a hétvégére, vagy esetleg egy hosszabb szünetre, akkor ugye haza kellene hoznom őt, 120 kilométerre lakok Pesttől, otthon van egy barátságos kiskutyám. Valakinek tapasztalatok? Ezt hogy oldanátok meg? Péntek délutántól vasárnap estig sok kajával, sok vízzel és tiszta alommal ott lehet őt hagyni vagy akkor is haza kellene hoznom?

2014. jún. 23. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pasizz be. Őt haza is viheted, vagy magára is hagyhatod pár napra.
2014. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Vicces vagy:D Nem vágyom pasira, egyáltalán.
2014. jún. 25. 09:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Hüllőn nem gondolkoztál? Szerintem dédelgethető, nekünk víziagámánk volt, csoda aranyos állat, sokszor volt szabadon kint a szobában, velünk tévézett a kanapé háttámláján elnyúlva, kézből elveszi a kaját, tehát tényleg nem az a "hal az akváriumüveg mögött" kategória, viszont nagy előnye hogy a terráriumában ha jól lakatod elvan simán pár napig, vize legyen kitakarítva és nyugodtan magára lehet hagyni kis időre. (nem hetekre azért) Keress rá szerintem nagyon aranyos állatok! Nem mellesleg a lakást is nagyon feldobja egy gyönyörű terrárium!
2014. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, esetleg ajánlanám még az afrikai törpesünit azok közül ami nekünk volt, őt még el tudom képzelni hogy 1-2 napig el lenne egyedül, néha olyan kis antiszoc-ok lehet nem is bánná ha kicsit magár maradna időről időre :D

A kaja kicsit problémásabb, mert a kitett kukacot seperc alatt befalná, de a táp szerintem megoldható ha sokat raksz, az nem olyan amit rögtön betolnak, biztos van önetető azzal működhet szerintem. (meg önitató is, ha rászoktatod az elejétől)

Őket viszont csak akkor ajánlom ha nagyon mélyalvó vagy, vagy van még egy helyiséged a hálón kívül, mert éjszaka szeretnek tüsténkedni és nem hagynak aludni :) (nekünk utánuk lett cicánk mert elég volt az éjjeli ide-oda tologatom a kis tálkám/átrendezem a ketrecem/nézzétek felmásztam és lepotyogok a magasból játékokból) :D

Imádnivalóak egyébként. Szeretnek futókerekezni, így a mozgásigény levezetése sem gond ha nem vagy otthon és nem tudod kiengedni.

Ez jutott még eszembe ha a hüllő kissé bizarr lenne neked :)

2014. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!