Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 10 kg-os macskatáp meddig...

Egy 10 kg-os macskatáp meddig elég 1 macska számára?

Figyelt kérdés
Ivartalanított 2 éves nőstény házimacska, kis mozgásigényű. kb. 3-5 kg.

2014. júl. 7. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak durván 3 hétre elég a 1,5kg-os.

Mondjuk ő sokszor ( 5x -6x eszik keveset )

Tehát én fél évre saccolnék.

2014. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! az nagyon jó lenne!
2014. júl. 7. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam 2 macska heti 1kg-t eszik meg.
2014. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kiszámoltam, akkor az enyémnek majdnem 5 hónapig elég lenne :)
2014. júl. 7. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen minőségű a táp. Ha rosszabb (Whiskas, Friskies, stb.) az hamar elfogy, mert abból sokat esznek. Ha jobb minőségű az tovább elég. Én 2kg-os kiszerelést veszek az durván 1,5 hónapig elég egy 5,5 kg-os ivartalanított kandúrnak. Tehát egy 10 kg-os 8 hónapig elég lenne (ha jól számoltam). De hozzáteszem, hogy én nem csak táppal etetek.
2014. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sebok ***** válasza:
nem érdemes akkorát venni,ha elszáll az illata nem eszi meg(több hónapot értek rajta bár a mienk azt se eszi meg amit reggel a tálban hagyott)és nehogy csak száraz táppal etesd mert rengeteg bajod lesz.maradj a házi kosztnál néha kiegészítésnek nedves és száraz eledel. sok problémától megkíméled magad és cicád.
2014. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!