Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy fél éves, vagy felnőtt...

Egy fél éves, vagy felnőtt cica is meg tudja szokni a kisgyerekeket?

Figyelt kérdés

Nincs pénzem most az ivartalanításra, meg az oltásokra is, de arra gondoltam, keresek ingyen örökbefogadható cicát, akinél ezek megvannak. Láttam már több ilyen hirdetést is.


Tudom, hogy attól függ, honnan jönne a cica, de ha csak felnőttek vették körbe, jól kijöhet a gyerekeimmel is?


A gyerekek 2 és 4 éves lányok, és nagyon óvatosan bánnak az állatokkal.


2014. júl. 7. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez is felnőtt cica:


http://www.youtube.com/watch?v=C-UKbDMfnuI


Jól emlékszem kisgyerek koromra, engem is szeretett mindegyik macska. Persze én is őket.

2014. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól kijönnének a gyerekekkel pláne így, hogy a gyerekek már eleve ott vannak. Ha a gyerekek tudják hogy kell bánni egy cicával (pl. utálják ha zaklatják őket ha nincs kedvük a simizéshez meg hasonló specifikus dolgok) akkor akkor még jobb kapcsolat is kialakulhat mint egy felnőttel, mivel a gyerekek gyakran több szeretetet adnak az állatoknak mint a felnőttek.
2014. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindig a gyerekek etetik a cicákat, akkor főleg szeretni fogják a gyerekeket.
2014. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!