Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS! Találtam egy megázottt...

SÜRGŐS! Találtam egy megázottt cicát, még max.2-3 hetes. Megszárítottam, átnéztem a bundáját és tiszta. Már húst is eszik, és addig eszik míg van étel. Pici létére rengeteget eszik. De mennyit adjunk neki és egy nap hányszor?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 hetes cicusnap tejpótló vagy jó minőségű (!) pl. husse/premiere kiscicatáp kellene, azokra meg rá van írva, hogy mennyit kell adni. Amúgy szerintem vigyétek el állatorvoshoz és ő megmondja. Én kb. egy hónapja fogadtam be egy utcai cicát, elvittem dokihoz hogy csak a biztonság kedvéért ránézzen, hogy minden rendben van-e, és a féreghajtóval együtt került 1000 ft-ba. Azért ennyitől senki sem megy csődbe aki cicát szeretne tartani, a legjobb lenne tényleg az állatorvos! Nem vagyok az a mindenért dokihoz szaladgáló ember, de azért ennyi alap. Egyébként sok sikert és kitartást a cicácoz, remélem segítettem! ;) :)
2014. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több lehet az, mint 2-3 hetes. Ennyi idősen még nem tudnak önállóan enni, csak szopizni.

4-5 hetesen lehet áttérni a normál eledelre.

Junior tápot adj neki, száraz lehet min díg kitéve és tasakos naponta 2-3-szor. És vidd el orvoshoz ellenőrzésre és oltásokra.

2014. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Etesd ameddig eszik. Abból nagy baj nem lehet. TEJET NE ADJ NEKI!!!
2014. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. hát a dokihoz én is elakartam vinni. hat eddig atdam egy kis tejet :/ ezutan nem fogok. es 1.! 4-5 hetes koraban mekkora lesz? elboldogul magaban?? mert 27-en elmegyek augusztus 3-ig es addig csak etetni fogjak
2014. júl. 11. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!