Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Naponta hányszor adtok enni a...

Naponta hányszor adtok enni a felnőtt macskátoknak?

Figyelt kérdés
És mennyi kaját adtok?
2010. jan. 9. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
3 cicám van. Kétszer esznek egy nap. Reggel szárazkaját, mellé egy kis tejcsi hogy jobban csússzon mert a vizet nem nagyon isszák , du.6 körül pedig konzervet, a 400 grammosat eszik meg hárman. Illetve ha van olyan cupákos husi, főzelék-krumpliüré maradék, akkor azt kapják táp helyett.
2010. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kiteszem neki a tápot és a húst,és annyit eszik amennyi jól esik! Ha elfogy,ismét adok!
2010. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám előtt mindig van étel mivel , hogy annyit esznek amennyire szükségük van! Vagyis nem zabálnak be!
2010. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én macskám meg a tejet nem issza meg,hanem a vizet! (nem tudom miért)
2010. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggel-este egy-egy tasakos, plusz annyi száraz, amennyit meg bír enni. Szerintem elkényeztettem, ráadásul még bírna ettől többet is enni. Ezen kívül, amiből én eszek, és megkívánja, abból is kap. Lehet, hogy sok így, nem tudom.
2010. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Főtt hús (belőségek, nyesedék), száraztáp, konzerv.

Hús mellé rízs.


Néha kajamaradék.


Napi 2-szer esznek, reggel és este.

Ha napi egyszer adok, akkor bőségesen, és dél körül.

2010. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a mi cicánk annyit szokott enni, amennyit kér:) szárazkaja mindig van a tányérjában. általában 3X szokott kérni, de van, hogy nem eszi emg mindet, akkor visszaszedjük éls megeszi máskor, vagy ha nem( mert elég variálós) akkor kap másikat.
2010. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Hetente egyszer, panaszkodnak is gazdák a faluban, hogy ritkul a tehénállomány.

Egy 33 éves cirkuszigazgató.

2010. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én annyiszor adok neki, ahányszor kér. Van, hogy 1,5-2 konzervet is megeszik egy nap 6-8 kajálással, de ez főleg így télen van. Mostanában rákapott nagyon a száraz kajára, szinte csak azt eszi, abból is kér 5-6x egy nap, viszont így nagyon sok vizet iszik. Míg konzervezett, addig soha nem ivott szinte... De az ilyen kajálások mellett nagyon ügyes vadás, kinti-benti cica, és mikor kint van akkor szinte mindig fog verebet/denevért/egeret. Szóval sosem éhezik a Drága :D
2010. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a cicák naponta egyszer kapnak 5dkg/cica jó minőségű (70% hústartalom) száraz tápot.

A víz egész nap előttük van és naponta cseréljük.

2010. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!