Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyek a macskád "legidegesítő...

Melyek a macskád "legidegesítőbb" szokásai?

Figyelt kérdés

Például én azt bírom,mikor kinyitom a hűtőt, és abban a percben ott terem, 5x körbeszlalomozza a lábaimat, közben néha nyávog egyet, és ez minden hűtőnyitásra, főleg mikor nem számítok rá és gyanútlanul kinyitom a hűtőt, és máris ott van, és olyankor rájövök,hogy pont ez hiányzott ide.

A másik pedig,hogy gyakran elterül a ház legforgalmasabb pontjain hűsölni, vagy éppen melegedni (télen) és a sötétben külön élvezet felbukni benne, és ilyenkor sem veszi zokon azt,hogy belé rúgtak, tovább fekszik, esetleg más pozíciót vesz fel, de el nem menne onnét.

Persze ezek csak idézőjelben idegesítő szokások, hiányozna mindez ha nem tenné.


2014. júl. 25. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én cicám viselkedése alapján egy igazi tündérke. Semmi probléma nincs vele, kivéve, a körömmel dagasztást..Éjszaka a nyakamon végzi ezt, úgyhogy dög melegben is törölközőt kell a nyakamra tekernem. Az ölben dagasztás ellen pedig csak a vastag felső véd, de ugye, 30 fokban ez elég rémesen hangzik.:))
2014. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Néha az alom mellett végzi a nagydolgát. Nem tudom miért, tiszta az alom, pisire jó neki és hasmenése sincs.

A másik meg, hogy be nem áll a szája. Állandóan nyávog. Elvitteük orvoshoz, szerencsére nincs semmi baja, egyébként is eszik, iszik, játszik minden ok, de mindent kommentál. Annyira nem zavar aranyos, hogy nyávog a kakis dologgal viszont kitud kergetni a világból :)

2014. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!