Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a legidegesítőbb szokásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legidegesítőbb szokásai a párodnak?

Figyelt kérdés

Gondolom nem csak én vagyok ezzel így:)))))


21/N


2013. márc. 24. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát engem az idegesít benne a legjobban, hogy nem képes felbukkanni az életemben! :)
2013. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hamar felhúzza magát apróságokon (utána hamar megnyugszik, de akkor is idegesítő) és nem túl bújós.


22N

2013. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az, hogy nem foglalkozik velem eleget, a testvére sokkal fontosabb neki mint én, még így 4 év után is..
2013. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
rendetlen
2013. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És a kérdezőt mi?Ha már így rákérdezett??
2013. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha épp olyanja van, akkor nem lehet hozzászólni, mert rögtön támadásnak vesz mindent vagy felkapja a vizet, hogy miért nem hagyják békén.

Előfordul, hogy napokig csak játszik meg alszik munka után, ilyenkor nem képes találkozni velem.

Dohányzik.

Ezek azok a szokásai, amit nehezen viselek, de elviselem, mert nekem is biztos vannak hülye dolgaim. 6 éve vagyunk együtt.

21l, ő 26f

2013. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyémnek az,hogy nős és én ezt igencsak soká tudtam meg.
2013. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy állandóan tömné belém a kaját, az édességet és nem érti meg, hogy vagy nem vagyok egyáltalán éhes, vagy amiért keményen megdolgozom, nem szeretném folyamatos nassolással elrontani. Ez így leírva hülyén hangzik, de már komolyan kell néha vele veszekedni a kaja-téma miatt, ebben olyan erőszakos! 21L
2013. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A konfliktuskerülés. Viszont jó visszatartó erő, mert én meg rögtön vitatkoznék idegenekkel :D
2013. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

- Minden építőjellegű kritikát támadásnak vesz, amire támadással reagál.

- A bizalom kérdés meglehetősen fura volt köztünk sokáig, neki mindent szabad, aztán ha én csinálom ugyanazt, akkor balhé. (Szerencsére ezt mára már kinőttük így két év után)

- Folyik ki a kezei közül a pénz, nem tud spórolni.

- Alapvetően lesz*rom típus, aki szívesen áthárítja másra a teendőket, de ez inkább a neveltetéséből fakad, révén, hogy mindig mindent elintéztek helyette.

- Ha beteg, akkor rosszabb mint egy kisgyerek.


Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy nekem is vannak fura, rossz tulajdonságaim, amiket ő is elvisel és elfogad. Ezekkel együtt szeret. Lehet néha én is forgatom a szemeimet a hülyeségein, de ettől függetlenül nagyon szeretem őt! :) 22/L

2013. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!