Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok segíteni? Nemtudom...

Tudnátok segíteni? Nemtudom mit kell tenni. (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos,az a helyzet,hogy önkénytelenül is hozzánk szokott egy kismacska. 1-1,5 hónapos lehet (bocsi én nem tudom megállapítani). Körübelül olyan 3-4 hete van nálunk. Szeretném elvinni orvoshoz,de nemtudom,mivel jár az ilyen?

Még nemigen volt macskánk,így nemtudom,hogy csináljam.

Mit kell csinálni mikor odaviszem? Mennyi idős kortól lehet elvinni? Mennyi pént vigyek magammal? Mire számíthatok a továbbiakban?

Ja,és még annyi lenne a kérdésem,hogy észrevettem benne bogarakat(szerintem bolha) de ilyen hosszúkásak,és barnás fekete a szinük. Ez mi lehet?

Tudom,hogy sok kérdés,de még nem voltunk ilyen helyzetben.

Ha lehet,bőven fejtsétek ki a választ,és nagyon-nagyon köszönöm annak,aki tud segíteni.



2014. júl. 28. 15:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Okés,most megnéztem,ezek jók már!:)
2014. júl. 28. 18:52
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia! 2-es vagyok megint. Ránézésre kb két hónapos lehet a cica.
2014. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 3-4 hónaposnak is saccolnám az én 3 hónaposomból kiindulva.

De próbáljuk összegezni, saccolni a korát:

Ha amikor odakerült már stabilan járt, játszott és önállóan szépen evett akkor már akkor min 5-6 hetes volt. Nálatok van 4 hete, tehát min 10 hetes. De én a méretéből ítélve idősebbnek gondolnám. De mindegy is, mert a doki úgyis megmondja majd sacper, és ő fogja tudni hogy mire van szüksége.

2014. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Okés,köszi a válaszokat!

#2-es,mikor hozzánkerült,már állt a talpán,kicsit bizonytalan volt,de semmi extra.

Ment a zöld kéz mindenkinek!

2014. júl. 28. 21:58
 15/19 anonim ***** válasza:
Mindenesetre sok örömet a cicázáshoz, nagyon aranyos, szép cica.
2014. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok! hát ez tényleg egy olyan 3 hónapos cica lehet.....ha elviszed dokihoz akkor kérjél neki egy oltást is akkor egy bolhaírót és egy féreghajtót is....ha akarod egy általános kivizsgálást is ami nem kerül olyan drágán :)
2014. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti,köszi,tényleg imádnivaló! Még szexepilje is van! ;D

A képeken nemigazán látszik. A szája mellett van egy kicsi folt. :)

Utolsó,köszi a választ,amint tudom,viszem az orvoshoz. :)

2014. júl. 29. 16:59
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez a cica kb. 3 honapos lehet.

Ha elviszed orvoshoz, kap oltast, fereghajtot, szerintem mar ebben a korban erdemes elvinned. En egy tizezrest vinnek magammal legalabb. Nem tudom, hogy fiu-e vagy lanycica, de olyan 10 honapos kora korul mindenkepp erdemes ivartalanitani, ez fiumacskanal olyan 10 ezer forint koruli osszeg, lanynal 15-20 korul van. Tudom, hogy draganak hangzik, de ha belegondolsz, igy lanynal nem kell a nem kivant alomra kolteni, kandurnal meg nem csavarog el, igy egy csomo aggodast megsporolhatsz magadnak, illetve a cicaknak is egy csomo megbetegedest.

Szerintem is bolhak, vegyel hozza FrontLine bolhairto cseppet, allatkereskedesben lehet kapni, nekunk bevalt.

Remelem hasznos volt a valaszom. :)

2014. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm,utolsó!

Egyébként fiú cica! :)

köszi mindenkinek a válaszát,nagyon hasznosak voltak!

2014. aug. 1. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!