Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsot valaki. nemtudom hogy erjem hogy a párom végre felfogja tenni kell egy kapcsolatért!?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a pàrommal. 2ee együtt elünk.24 evesek vagyunk.sokszor nem érzem magam nönek mellette. Nem vagyok boldog. Bizonytalan vagyok pedig nagyon imadom es csak egymasra szamithatunk.peldaul a szex sem gyakori. En lany vok es en igenylem a szexet akarmikor benne lennek vele. De ö azt mondja neki nem fontos a szex.sokszor 3-4 nap eletellik ugy h hozzam sem er, pedig en igenylem. Probaltam bevetni dolgokat ideig oraig oke aztan megint olyan semmilyenne valik.nem erzem h kivanna. Es az önbecsülesem is nullan van. Szamomra a tetsti boldogsag is beletartozik egy boldog kapcsolatba. Amugy semmi gond csak nem ertem miert van ez. Vagy ez megszokott dolog? Szoval masnal is csökken a vagy a partner irant? Vagy ö csak ilyen szemelyiseg?nem szeretnem elhagyni csak tancsot mit tegyek h nönek erezzem magam vegre?
2014. jún. 28. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk pont fordítva van: éjjel-nappal szex, de lelkileg meg olyan rideg és érzéketlen velem sokszor... Én sem vagyok boldog:S


Hát pedig ha nem tudjátok megoldani, ez így elég rossz lesz. Szerintem vess be mindent! szexi fehérnemű, edzés, szépítkezés, esetleg valami szexi tánc, nem tudom...:) De van amúgy, aki ilyen fajta, nekem a legjobb barátnőm ilyen, hogy nagyon szereti a pasiját, de nem szexmániás típus, elég neki heti pár alkalom.

2014. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk semmi sem tökeletes :) csak hianyzik a regi szenvedely vadsag a bokok.probaltam mindent bevetni de amikor elutasitja nagyon faj belül es azt se akarom h csak azert szeretkezzünk mert en akarom de hogy ö kivanjon meg az meg nekem nehez :( kivarni :) minden rendben a kapcsolatban konolyan tervezi en is vele csak attol felek ha most ennyire keves mi lesz kesöbb...
2014. jún. 28. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg valami egyéb gondja, pl. munkahelyi, vagy barátokkal?
2014. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokat dolgozik.sajnalom is szegenyt.egyszer a fejemhez vagta h neharagudjak de hazajön neki csak feküdni jo. En meg erre arra minek neki baratnö ha nem tud idöt forditani ra.elhiszem h faradt de semmi dolga nincs itthon, semmit nem varok el töle csak h törödjön velem. En is fardt vagyok de az itthoni teendöket is megcsinalom söt mindig a kedveben probalok jarni.lehet elkenyeztettem es ez a baja.:) csak ugy vok vele a munkahelyi gondokat nem szabad hazahozni. Mindenki dolgozik es normalis boldog kapcdolatban elnek.az bant h mindent megteszek erte de ö kevesbe viszonozza es az önbizalmam nullan van, nem tudom hogy legyek megint erös vonzo nö szamara. H megint erdekeljem. Attol felek olyan szinten ellapadodik a kapcsolat h vege lesz. Ha megbeszeljük 2 napig jo de aztan megint az unalmad hetköznapok semmi vonzalom a reszeröl. Neha ugyaerzem olyan mintha hazajönne aztan vmi baratjaval közös lakas aztan semmi több. Pedig imadom es tudom h ö is. De nem erti meg h egy kapcsolatert mindennap tenni kell azert vkit negszerzünk nem eleg megtartani id tudni kell. Nem vagyok olyan boldog mint 1 eve. De nem akarom elhagyni csak nem tudom h dolgozzam fel hogy ennyire unalmasak a napok:(
2014. jún. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!