Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért legyen és miért ne...

Miért legyen és miért ne legyen sziámi cicám lakásban?

Figyelt kérdés

Pro és kontra kérdéseket írjatok légyszi!

13/l



2014. júl. 31. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy hihetetlenül ragaszkodó, szeretetre méltó cicád lesz. Nem átlagos fajtájú cica, imádják az ember közelségét. Hátránya? Kicsit hangosak :)
2014. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Könnyen megtanul dolgokat, és nagyon emberközeli kapcsolatra vágyik. Fiatalként rendkívül aktív :)

Az valóban tény, hogy nagyon hangosak.

Az enyém már 16 éves, és még nagyon jó állapotban van. Nem süket, nem vak, elég erős még, viszont egyfolytában rajtam lóg. Ha leülök, már rajtam fekszik, éjszaka velem alszik. Szóval, ha ezt nem bírod, akkor ne akarj sziámit.

2014. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is birnád kint tartani mivel a tenyésztők csakis benttartásra adják őket szerződéssel.Ha ben van akkor ivartalanitatni MUSZÁJ mivel ha nem akkor büdös lesz.
2014. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ragaszkodo, okos, es nagyon szep allatok. Egyebkent kint tartani biztos nem tudnad, mert ahogy az elozo elmondta, a tenyesztok csak igy adjak, es amugy is, a rovid szore miatt erzekeny a hudegre.
2014. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én sziámim ki-be járkálós és nagyon élvezi, meg is őrülne ha nem mehetne ki az udvarra.A múltkor be kellett zárnunk négy napra a lakásba, ugrált az ablakra, levert mindent a párkányról és egyfolytában nyávogott, hogy ki akar menni. Egyébként pedig azt vettem észre rajta, hogy az átlagosnál jobban hullik a szőre, pedig vitaminos tápot is kap és egyébként egészséges.
2014. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy csak jo helyröl vegyél szerzödéssel, törzskönyvvel. aki azt mondja csak azért szült a macskája mert 1x az életben kell, az vagy hazudik, vagy szaporito. a törzskönyv pedig jár az állathoz, nem kerül pluszba, és a tenyésztö automatikusan adja. a szaporito nem szerzödik, törzskönyvet max plusz pénzért ad, stb az a lényeg, AZ ILYET KERÜLD MESSZIRŐL! amugy, legyen, mert egy a sziámi egy csoda :) ellenérv nincs
2014. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2014. aug. 3. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!