Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális dolog? Engedjem?

Ez normális dolog? Engedjem?

Figyelt kérdés
Az egyéves cicánk rendszeresen a teknőseink (időnként kissé mocskos) vizét issza az akváriumból, holott mindig van friss vize. Nem tudom, miért csinálja. Lehet, hogy ő tudja, hogy mi a jó neki és nem árt neki?

2014. aug. 3. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy nálatok is szemétbe való a vezetékes víz, mint nálunk. Az én cicáim sem isszák meg, valószínű, túl klóros vagy valami, amit ők éreznek, mi még nem. Nekem ami bevált, hogy az esővizet gyűjtöm össze,na azt viszont nagyon szeretik :) Ha alapvetően nincs semmi mérgező dolog a teknősök vizében, akkor nem gondolom, hogy bármi baja lenne tőle, a szabadban élő cicák is kénytelenek algás tócsákból, tavakból inni, de semmi bajuk tőle. Amit még ki tudsz próbálni, hogy máshova teszed a vizes tálat. A cicák ugyanis a természetben nem találnak egy helyen enni és inni, ez az ösztön még mindig bennük van, van olyan cica, amelyik nem hajlandó a kajás tálja mellett lévő vízből inni. Tegyél a lakás több pontjára vizet, majd meglátod, hogy másikból iszik-e és akkor az is kiderül, hogy csak nem volt jó helyen, vagy nem finom a víz.
2014. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normális.

Az én cicám se issza a saját vizét, még akkor sem ha már állott.

Az orchideát úgy locsolom hogy vödörbe van víz, abba szoktam időnként bele állítani, Na azt szívesen issza, pedig csap víz.

Illetve az udvaron lévő vödrokből, edényekből amibe össze gyűlik az esső víz, azt issza

2014. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!