Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Allergiás vagyok a macskaszőrr...

Allergiás vagyok a macskaszőrre, de mindenképp szeretnék tartani macskát. Van rá lehetőségem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak kopasz macskák.

(el tudom képzelni az árukat...)

2014. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz, és kérni gyógyszert allergiára (antihisztaminok, különféle orrspray-k vannak forgalomban). Vagy elkezdhetsz immunterápiára is járni.
2014. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Szia!

Kopaszmacskád az lehet arra nem lehetsz allergiás ha mégis hetente 1 alkalommal megfürdeted az is mellőzve van-ők szeretnek fürdeni.De anyagi helyzetben is jónak kell lennetek mert a Szfinx cicák 100.000 ft körül vannak meg még az oltás-kaja...stb...Velem is ugyan ez volt.Ráadsz egy ruhát nem olyan szörnyű -a szfinx ek nagyon bújosak---én azért tudok ennyi mindent róla mert lehet h nekem is az lesz mert kiskoromba allergiás voltam az állatszőrre--azóta nem néztük--most fogunk menni az fog róla dönteni vissza jöhet e a macskám aki eltűnt de meglett :) Remélem segítettem a szfinx cicákkal :) Valakiknek undorító--persze ugyan olyan a szőrös macska is csak rajta van szőr de ugyan olyan játékos és nagyon fázós típus ,,mindig bújna majd hozzád a takaró alá :) xDD

2014. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a szorre vagy alargias, akkor kopasz macska (vagy ha nem annyira vegzetesen, akkor rovidszoru + rendszeres fesules + furminator is okes lehet)

ha viszont a nyalara, akkor norveg erdei, antiallergen kenelbol. Egyik sem olcso mulatsag.

2014. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Aki a kopasz macskáról írt, az nem jól tudja. Az igaz, hogy nincs szőre, de aki a "macskára" allergiás, az nem minden esetben a szőrére. A macska termel egy bizonyos fehérjét, amit a nyálával a szőrére juttat, és ha erre vagy allergiás, akkor hiába kopasz a macskád.

A szibériai macska (és talán a norvég erdei is) harmincad annyit termel ebből a fehérjéből, ezért szokták ezeket a fajtákat javasolni az allergiásoknak. De ha magára a szőrre vagy allergiás, akkor ez sem jó. Az ára általában 100.000 Ft körül van.

2014. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jé én pár éve lettem az és mossincs bajom:D
2014. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!