Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A purina darling száraztáp...

A purina darling száraztáp hol helyezkedik el a tápok között?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem prémium táp, de jobb mint a whiskas, Kitekat és agyonreklámozott társai?
2014. aug. 14. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Összetételében ugyan az mint a whiskas, kitekat stb. Tehát jó sok gabona és csak 4% hús.

Ugyan nem tudom hogy ízfokozót, színezéket mennyit tartalmaz de az előbb felsoroltakról azt tartják hogy sokat bár a csomagoláson nincs feltüntetve egyiknek sem.

2014. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10% hús van írva a dobozra, akkor ez nem igaz?
2014. aug. 14. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Sose vettem, így a netről okoskodtam (bocsi)

[link]


Talán igazabb ami a dobozra van írva, de én őszintén megmondom már semmit nem merek elhinni. Épp a napokban írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést. Néztem egy tápot a neten amin az állt hogy 18% csirke 18% lazac és még 3-3% kacsát meg pulykát tartalmaz. Tényleg kivétel nélkül az összes webáruháznál így szerepelt. Majd megnéztem a gyártó eredeti amerikai honlapját. Az még hagyján hogy nem ír %-os hústartalmat csak azt hogy mi van benne, de a lazac csak valahol a sokadik összetevők között szerepel, nem a 2. helyen mint a magyar leírásban (tehát nem sok van benne), de pulykát meg kacsát még csak nem is említ a gyártó. Ezek után nem tudom hogy menyire higyjem el azt amit a magyar ráír... :/


De ha tényleg 10% van benne akkor azért jobb a whiskas és társainál.

2014. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na most megnéztem a dobozt a boltban. Nézd meg, ugyan az van rá írva hogy 10% hús, de megvan csillagozva és a végén a csillagnál írja hogy 10% hússal megegyező valami, aminek csupán a 4%-a valódi hús.
2014. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pf... és mi lehet az a hússal megegyező valami? Akkor így nem jobb min a whiskas?
2014. aug. 15. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem mondanám annak. Már csak azért sem mert pl ugyan a whiskas se jó, de az azért a 4% húson kívül tartalmaz még 4% májat is.
2014. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó én a royal canint ajánlom. De az picit drága. A darling az közép kategória. Adhattok neki de ha van pénzed jobbra akkor a royal canin. Na meg azért gáz hogy 4% husi a royal canin 80% körül van.

De amúgy felnőtt vagy gyerek cica? Mert ha gyerek akkor szinte kötelező neki prémiumot adni.

2014. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg a vitaminok is fontosak.
2014. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!