Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Direkt éhezteti magát a...

Direkt éhezteti magát a macskám? Hogy szoktassam száraztápra?

Figyelt kérdés

Anyagi megfontolásokból jobb lenne, ha azt is enne. 4 hónapos, egy ideig nem volt gond, ette (Purina, Cat Chow), viszont megbetegedet és akkor alutasakost adtunk neki többször, mert azt tudtam könnyebben megenni. A betegség elmúlt,a szárazat viszont nem eszi azóta sem, ha az van kirakva, inkább 1 egész napig vagy tovább éhezik, hiába áztatom, keverem a tasakosba. Mit tegyek, hogy elfogadja?

Kicsi még, ha el kell mennünk nap özben, akkor is jobb lenne, ha lenne kinn neki vmi, amit meg is eszik.


Tudatosan éhezik? Tegnap reggelre, már harapott mindent, annyira éhes volt, végül adtam neki másfél nap éhezés után párizsit, mert az volt itthon. NA de ez nem megoldás, mennyi ideig lehet egyáltalán el élelem nélkül, a végén meg fogja enni vajon vagy inkább éhen hal?



2013. nov. 28. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elég éhes lesz akkor meg fogja enni!Az én sziámi cicámnál is hasonló volt a helyzet. 2 napig egy falatot sem evett!!!!Ne figyelj rá.Ha adsz neki más kaját akkor azt fogja gondolni ,hogy ha könyörög és nem eszik akkor meg kapja a nedves kaját.Ha nem foglalkozol vele akkor rájönkn ,hogy hiába az erőfeszítései és abba hagyja.
2013. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
éhen....:/
2013. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még nem hallottam olyan állatról amelyik éhenhalt volna úgy hogy ott volt előtte a kaja
2013. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem éhezteti halálra magát.Az állatok nem hülyék.A macska simán kibírja akár egy 7-ig,hogy nem eszik.

Kipróbálta,hogy nem eszik 1 napig,kap-e mást.Kapott.Ennyi.

Innentől kezdve esze ágába nem lesz megenni,ha mindig kap helyette mást.

Se alu tasakosat,se mást ne adj neki a szárazon kívül.Ha éhes lesz megeszi.

2013. dec. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!