Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez megoldás lenne...

Szerintetek ez megoldás lenne a problémára?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves lány cicám.Sajnos kisebb nagyobb megszakításokkal 1,5 éve küzdöttünk a bolhákkal,úgy látszik vége.Sajnos a cica a szekrényre kakil és pisil,eddig úgy hittük azért mert ugye beteg (sok szőre kihullott a bolháktól,hál' isten most nő vissza)de továbbra is mellé csinál.Szerintetek megoldás lenne másik szobába költöztetni,vagy mit tehetnénk?
2014. aug. 17. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig mit tettél, hogy alomra szoktasd?
2014. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 évig magától használta nem volt vele probléma.Utána jöttek a bolhák.Hipóztam eceteztem a helyet ahova kakilt a szekrényen,de nem zavartatta magát.Most próbáltuk tegnap hogy beletettük a kakit,beraktuk a cicát is,én fogtam a kis mancsát és bekapargattam vele a kakit,mutattam hogy mit kéne csinálnia,de nem használt ma reggel megint ott volt egy adag a szekrényen.
2014. aug. 17. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, történt valami a cicával, ami lelkileg felzaklatta? Nekem is volt ilyen cicám, ő akkor kezdte ezt, mikor az ő kiscicája felnőtt, és akkor egészen megzavarodott. A szőere is kihullott a fenekénél, pedig nem volt bolhás. Aztán szépen visszanőtt.

Egy gyönyörű, hófehér angóra cica volt.

2014. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha több helyre is tennél almot? Mondjuk ahova a legtöbbet piszkít?
2014. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak arra az egy szekrényre piszkít,esetleg még arra gondoltam hogy oda rakom az almot,de félő hogy leveri.Nem érte trauma,sosem szült,nem volt terhes.2,5 éve lett még egy cicánk,de ő teljesen külön van tőle és nem akkor kezdődött a baj amikor ő jött,szóval őt nem gondolnám traumának.Az egyetlen baj ami ért szegénykémet az a szörnyű bolhainvázió volt.
2014. aug. 20. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!