Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik humánusabb kis cica...

Melyik humánusabb kis cica eltüntési "módszer"?

Figyelt kérdés

tudom egyik se az csak ha már megvannak a kölykök és nincs olyan pénzügyi háttér vagy nincs ..stb mit lehet kezdeni a kis cicákkal (és csak elméleti kérdésről van mert herélt cicánk van ...)

Régen mamám mesélte úgy intézték el a túl szaporultak a cicák ,hogy amíg nem nyílt ki a szemük 1-2 napos korukban ,hát jobb létre szenderítették őket ,(tanyán éltek)

Ma meg azt olvasni ,hogy fogják a már 1-2 hónapos cicákat(gondolom miután már elkezdik felfedezni a helyet és rosszalkodnak) és kirakják őket erdő szélére

jobb esetben be adják menhelyre (Házi macskákra gondolok )



2014. aug. 18. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elaltatni a leghumánusabb. De sokan nem akarnak erre ezreket áldozni, így marad a régi módszer.
2014. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Elajándékozzák, ésmmenhelyre adják.


Hallottam már hogy vannak akik altatót adnak nekik : S

2014. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
leghumánusabb, ha nem szaporítják a macskákat felelőtlenül és időben ivartalanítva vannak
2014. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az ivartalanítás jó megoldás ha van rá pénz sajnos nem minden hol van rá ,de macska meg kell mer egerészik
2014. aug. 18. 21:28
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Mi úgy oldottuk meg amúgy, hogy csak kandurunk volt, más sosem

2.

2014. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Az lett volna a leghumánosabb, ha ivartalanítva lettek volna a szülők, és nem kellene most megölni szerencsétlen kölyköket a ti felelősségtelenségetek miatt.
2014. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mint írtam elméleti kérdés ,de tudok olyan falukról,városokról ahol egy állat orvos sincs így az ivartalanítás is macerásabb és persze utolag könyű gondolkodni ,hogy mi lett volna ha ,de ha már nyakadon van 5-6 kis cica és még a gyereket se tudod etetni
2014. aug. 18. 21:42
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
bivaj erőből falhoz vagy betonjárdhoz vágod őket egyesével... így még mielőtt éreznének valamit elmúlnak, vagy nagy ami tényleg nagykalapács, rávágsz a fejére szintén nagy erővel...
2014. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Aki azért tart macskát mert egerészik, az is bek..hatja...erre találták fel az egércsapdát.

Akinek meg nincs rá pénze az ne tartson macskát...11 macskám van, mind (!!!) ivartalanítva van, sok mindennről le kellett mondanom h ki tudjam fizetni a műtéteket, de legalább nem vagyok egy felelőlten f...fej :) és ez a tudat nekem minden pénzt megér ;)

2014. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
utolsó szerinted miért háziasították a macskát?
2014. aug. 18. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!