Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet venni cicahordozót?...

Hol lehet venni cicahordozót? Vagy hogy lehetne még elvinni dokihoz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én tescoban néztem, de nem láttam.

Igazából azért szeretnék venni, mert szeretném majd ivartalanítani a cicámat, és valamibe el kell vinnem a dokihoz. A cicusról tudni kell, hogy szeret ölbe lenni nagyon, és olyankor nem szereti ha lerakom, rögtön mászna vissza. dD van egy másik véglete, amikor be van indulva és karmol, harap, összevissza futkározik :D Sajnos kiszámíthatatlan, hogy mikor milyen, szóval nem merem csak kézben elvinni a cicát.

A másik gond, hogy más állatokkal nem jön ki jól. Szomszéd kiscicák amikor átjöttek, pofozta őket, de nem játékból, fújt rájuk meg morgott. Múltkor elhoztak hozzánk egy kiskutyát, annak is nekiment. Ilyenkor lehetetlenség megfogni, leállítani. Ha a rendelőben lesz több állat, akkor ott a pokol fog elszabadulni. Ezért kellene a hordozó.


2014. aug. 31. 21:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem tudod megoldani, egy nagyobb táskában is viheted. Teszek bele egy törölközőt, azon fekhet és bezippzározod. De nem csak egy alkalommal kell vinni állatorvoshoz, az oltások miatt évente ajánlott.
2014. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, ha állatod van, sosem lehet tudni, mikor kell szállítani. Egyszer megveszed és sok-sok évig meglesz.Keress akár használtat is. van bőven hirdetésben. Kimosod, és kész.
2014. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én konkrétan múlt hónapban vettem auchanban 4000Ft-ért.

Konkrétan én is az ivartalanítás miatt vettem, de még időpontom sincs a műtétre mégis sokat használja. :)

Eleve szeret abban aludni. Meg pl most nagy ház átrendezésbe voltunk és amíg a bútorokat hurcibáltuk bezártam őt a hordozóba, még mielött a lábunk vagy a bútor alá szalad és eltapossuk.

Van hogy alom takarításnál is megbolondul és támadja az alom lapátot vagy a zacskót olyankor is jó szolgálatot tesz a hordozó. No nem kimondott büntetés ként, mert va rajta simogató lyuk és akkor a szabad kezemmel őt simizem, de így nem tudja a lapátot kiszedni a kezemből.

Szóval jó ha van, mert nem feltétlenül csak arra lehet használni hogy dokihoz vidd.

2014. szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem szétszedve, egy csini párnával a kedvenc fekhelye lett.
2014. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp érdemes beruházni egy hordozótáskára, mivel biztosan fogod még orvoshoz vinni az oltások, váratlan balesetek, betegségek miatt (ezt tapasztalatból mondom.)Jobb addig beszerezni, ameddig nem sürgősen kell kapkodva keresni. Kisállatboltokban biztosan tudsz vásárolni (plusz postaköltség nélkül) pl.: AlphaZoo, Fressnapf stb.

Biztosan több árkategóriában találsz, ezt a webshopokban is megnézheted, hogy kb. mennyi lesz a boltban. Én az enyémet kaptam, de biztos jobbat vennék, ha kéne, mert olyan gyenge a szerkezete.

Azon ne aggódj, hogy a rendelőben összekap valakivel. A hodozóban elvittem a cicám és ott ült mellettem egy palotapincsivel az ölében a gazdája és egymással szemben ültek, de egymásra se hederítettek. Viszont ha nagy testű izgága kutyát látok benn, akkor inkább kinn szoktam várni.

2014. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is muszáj venni ha mást nem használtan. Egyébként az a 7000 Ft sem sok ha valaki komolyan gondolja az állattartást. Ez a min., hogy veszek valamit amiben biztonságban tudom szállítani az orvoshoz a macskámat. Ha ezen valaki gondolkodik, akkor nem tudom, hogy érdemes-e a macskát tartani..
2014. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem sajnálok érte annyit, elsősorban az a problémám, hogy a közelünkben lévő boltokban nem láttam. Netről rendelni meg nem szeretek dolgokat, teljesen más lehet képen, mint a valóságban, szeretek megfogdosni, körbenézni valamit, mielőtt megveszem.
2014. szept. 2. 15:25
 18/19 anonim ***** válasza:
Én az Auchanban vettem 4 ezer ft körül, és tökéletesen szuperál.
2014. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is alap kellék egy hordozó minden cicatartónak. Egyáltalán nem biztos, sőt biztos hogy nem csak erre az egyszeri alkalomra fog kelleni. Bármikor alakulhat úgy, hogy a cicát el kell vinni valahová és az öledben nem mindig tudod ezt megoldani. Ugyebár évente egyszer oltatni is kellene a macskát, tehát évente egyszer biztos kéne használni. Ezen kívül bármikor megbetegedhet, érheti baleset vagy más okból mobilizálni kell a cicát akkor bizony nagy fejtörés ha nincs szállító. Vegyetek egyet, nem egy nagy költség és csak egyszeri kiadás.
2014. szept. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!