Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 200ezer egy Gollamra? (szfinx)

200ezer egy Gollamra? (szfinx)

Figyelt kérdés
Ezek viccelnek?Ilyen csúnya állatot a kOoRva életemben nem láttam...
2014. szept. 3. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne vegyél.
2014. szept. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ki az aki ad ennyit?
2014. szept. 3. 08:47
 3/8 A kérdező kommentje:

Ott van pl.ragdoll...Az egy gyönyörűség.Ráadásul 40000 max

Nem


Nektek kell egy leszakadt bundájú troll 300000ért

Grat

2014. szept. 3. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miután egy általad gollamnak hívott fajta tenyészállat 2000 euro így min csodálkozol?

Mindennek ára van.

40ért nem vennék macskát,gyanúsan alacsony ez az ár egy ragért..

Érdekes,hogy olyan kérdések nincsenek,hogy "van olyan elmeháborodott aki tv-ért ad 300ezret?"

2014. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a ragdoll sem 40ezer, csak annak csúfolt állatkák szaporítótól. Ilyet szfinxben is találni.

Igen, vannak akik kiadnak érte ennyit, sőt jóval többet is akár. Nem vagyunk egyformák, és ez jól is van így. Kinek a pap, kinek a paplan.

2014. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szfinx amugy szep. (es most itt magyarazhatnam, hogy esztetikailag milyen latvanyos, hogy a csodalatos macskaformat nem takarja bunda, meg minden, de izlesrol vitatkozni... ertelme mint denevert usztatni.)

Viszont. Kapaszkodj meg.

Egy tenylegesen fajtatiszta, tenyeszminosegu macskaert (tehat nem hobby, ivartalanitassal) mas fajtakbol sem draga 200k-ert egy peldany.

A szfinx meg igazan kulonleges helyzetben van, abbol a szempontbol, hogy nem lehet fajtatisztakent eladni a hozza nem ertoknek azt, ahol nincs torzskonyv, mert mondjuk, valamikor belecsuszott a dologba egy nem is fajtatiszta kandur... de nem latszik, mert egeszen fajtajelleguek maradtak a kolykok.

Ennel a fajtanal egeszen feltuno, ha valami nem oke - mert akarmi keveredik bele, annak bundaja lesz.

2014. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fajtatiszta macskát nem lehet 40 ezerért kapni. Nagyon értesz a témához, látszik. Nehéz felfogni, hogy nem mindenkinek olyan az ízlése, mint neked? Mindenki olyan macskát vesz és annyiért, amennyiért akar. A 200.000 még nem is egy nagy összeg, attól függ, milyen a macska.

(Hozzátenném, hogy én nem veszek macskákat félmilliókért, a legutolsókat örökbe fogadtam, de elfogadom, hogy ha valaki olyanra vágyik, vagy kiállítani, tenyészteni akar, akkor az igen.)

2014. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak arra voltam kivaanvsi,hogy van e egyed Mo-n kinek esztétikailag bejön.

Amúgy nekem mindegy.,hogy ki mire költi egy átlagmagyar 2 havi fizetését(300k)

Dehát nem is édesek


Mind1

2014. szept. 3. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!