Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki tenyésztő lehessen (macska). Milyen engedélyeke, papírokra van szükség?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2014. szept. 3. 11:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%
a magyar etikus macskatenyésztöket ajánlom tölük lehet tanulni és kizárják a szaporitokat.
2014. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%

11, nem unod mar a "etikus tenyesztok" hirdeteset?

En elhiszem, hogy minden szep es jo naluk, de megvallom oszinten, egy facebook lapon kivul mast nem talatam roluk, az meg edeskeves.

Kik ezek, holmikormiert lettek bejegyezve, mit csinalnak, elveik, mukodesi szabalyzatuk, tagsagi kovetelmenyuk? Barmi, ami lenyegibb format ad, mint par lelkes ember magancsoportosulasa?

2014. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem elvek kellenek a normális tenyésztéshez, de ha vannak lelkes csoportok is, az neked miért fáj? Én is támogatom őket. Most akkor mi van, miért kéne unnia? Nem is értem. Neked ez rossz, hogy van aki a fajtákért van, és nem azért hogy lerontsa őket?
2014. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy amíg az emberek 0 tudással akarnak szaporítani, ingyenes hirdető oldalakon macskát venni, gyk-n tanácsot kérni és ingyen befogadni (természetesen) kölyök Sphynxet, Maut, stb. addig szerintem is szükség van reklámozni ennek fontosságát. Te milyen fajtá(ka)t árulsz, hogy ennyire rosszul esik az etikusság?
2014. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%

Azert, kedves 13, mert amit csinal, az egy nagyon rosszul es tolakodonak hato gerillamarketing utanzat - de igazabol csak unalmas onreklam.

Vegyuk a kifogasolt hirdetest: "hát ja a macskamánia legyen az utolsó. a magyar etikus macskatenyésztöket ajánlom tölük lehet tanulni és kizárják a szaporitokat"


A macskamania, egy bejegyzett szovetseg, multjuk van, es termeszetesen hibaik is.

A szembeallitott par, napja a semmibol kinott csoportosulasnak csak igeretei vannak.

Ettol fuggetlenul, mar a masik leszolasaval promozik, ami ugy, hogy meg ok semmit sem tettek le az asztalra, csak mokusvakitas.

Ha ugy fogalmazna, hogy "sajnos a macskamanianal mar eleg sok a szaporito hozzaallasu egyed, de a M.E.M.-nel erre, hogy a tenyesztok ne penzorientaltan csinaljak, kulonos figyelmet forditanak" (fognak forditani, de a jelen ido hasznalta ebben az esetben csk csusztatas, nem hazugsag)

Akkor nem lenne semmi baj.


De az visszataszito, hogy nem arra helyezi a hangsulyt, hogy miert jobb, hanem arra, hogy a masik "marka" mitol rosszabb.

Mintha azt irnam: "A coca cola egeszsegtelen, mint a vizsgalatok bizonyitottak. De a láva kola(tm) nem az, hiszen soha nem keszult rola tanulmany, hogy egeszsegtelen-e - > Tehat egeszseges."

2014. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
(A milyen fajtakat arulsz kerdesedre azert valaszolok, bar zavar a szemenyeskedes: Egyenlore semmilyet. Abeszineket fogok, ha sikerul olyan anyagi felteteleket teremtenem, hogy kepes legyek fenttartani egy ilyen koltseges hobby-t, mint a tenyesztes. Addig viszont, amig ez nem all rendelkezesemre, addig max kepeken nezegetem oket, mert pontosan tisztaban vagyok azzal, hogy a tenyesztes nem abbol all, hogy osszeengedunk ket ellenkezo nemu egyedet. )
2014. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
máshol másik oldalakon is ajánlottak már oldalakat, csoportokat ami alapján tudakolózni lehet. ez az oldal ezért van. van aki x-et ajánl van aki y-t. ha akarom megtehetem hogy állatorvost ajánljak. nem én írtam le először hogy melyik egyesület a gáz és melyik nem mégis engem ekézel. sajnos ismerek olyan macskamániás "tenyésztőt" a fajta legyen mindegy aki inkább ne menne macskák közelébe sem, hiába a kiállítási eredmények. az hogy te ezt marketingnek fogod fel az már a te lelki problémád, kb 3-4 kérdéshez irtam amúgy, nem gondolom hogy ez akkora reklám lenne, főleg hogy nem is mindben említettem mindben őket. nálad lehetnek a bajok ha ez ennyire zavar de akkor elnézésedet kértem ha 3-4 válasz neked ilyen rohadtul tolakodó.
2014. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

17, sajnos nem egy-ket valasz, ami tolakodo, hanem csak az altalam figyelt kerdeseknel mindegyeknel megjelent a a burkolt, vagy kevesbe burkolt onreklam.

Es tenyleg sajnalom, de nekem nem fer bele az "etikus"-sag fogalmaba a falkasodas, a mlm jelleg, es a regebbi egyesuletek fikazasa. Szamomra hiteltelene teszi az egeszet az ilyesmi, fuggetlenul attol, hogy a velemenyem a szaporitokrol, es a nem megfeleo tenyesztokrol talan meg a M.E.T.-seknel is drasztikusabb.

A celjaikat messszemenokig tudom tamogatni, de a kommunikaciojuk, es a reklamozasuk hibas, es hosszu tavon (es roviden is, szerintem) ellenuk fordul.

2014. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
42%
bocs, de nem vagyok tag. a vádaskodásod pedig undorító. gyanúsítgatsz, miközben te próbálsz rágalmazni? figyelsz 3 kérdést, amiben állítólag én válaszolok (meg sokan mások) nem gondolod hogy le kéne állnod? mert ez már gusztustalan..
2014. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%
En is ajanlottam mar azt az oldalt, meg meg vagy 100 masikat ahol a tenysztes/szaporitas a tema. Most akkor engem is szeretnel megvadolni valamivel? Oromod leled a ragalmazasban vagy mi a bajod? Befejezhetned.
2014. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!