Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki tenyésztő lehessen (macska). Milyen engedélyeke, papírokra van szükség?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2014. szept. 3. 11:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
44%
Amugy a met nem reklamozza magat igy ez nehezen fordul ellenuk. Nehany tenyeszto megosztja facebookon akit nem erdekel nem olvassa. Jok a leirasaik en azert szoktam ajanlani. Kovezzetek meg.
2014. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kedves 19,

Egyreszt, nem gondolom, hogy "le kellene allnom".

Szeretnem, ha ramuttnal arra, hogy en hol vadaskodok. Ugyanis csak az ellentmondasokra, es a alapveto hibakra probaltam felhivni a figyelmet.

Masreszt, szeretnem, ha arra is ramutatnal, hogy mi az ami "undorito".

Ugy latom, hogy jelenleg te most egy nagyon felfokozott erzelmi allapotbol irsz, raadasul ram probalod haritani a "nem etikus macskatenyesztok" irant erzett negativ erzelmeidet. Ezt megertem, de szeretnem, ha tudnad, hogy nem en vagyok az ellenseged.

Azt tanacsolnam, hogy nyugodj le, es probalj meg logikusan gondolkodni, de tartok tole, hogy ezt is vadaskodasnak erzed.


(19-es es 20-as valaszolo, amugy pont ezt ertem falkasodas alatt. Majdnem biztos vagyok abban, hogy egy ip-rol is irtok, testverpar, hazaspar, vagy baratok vagytok. )


Es megjegyzem, a "befejezheted" szofordulatot tartogassatok a gyerekeiteknek, vagy a beosztottaitoknak, akiknek fizettek. Ez a fajta hatalomkozpontu "en vagyok a jani, en mondom meg hogy merre forog a napraforgo" tipusu en-pozicionalas visszataszito, es karos egy olyan kezdemenyezes szempontjabol, ami azert van, hogy jobbitson valamin.

2014. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%

nekem az vádaskodás, ha szerinted én a csoportot reklámozom (holott csak a szaporítás ellen vagyok) állításod több figyelt kérdésben. szerintem tudom, hol mit írok, de az hogy te miről beszélsz, fogalmam sincs.

undorító, hogy próbálod megmagyarázni azt ami tudom, hogy nem igaz. nem értem mit akarsz ezzel elérni de látom nagyon élvezed.

nyugodt vagyok és logikusan gondolkodok de a logikus gondolkodás ellenére sem értem, miért lennék én tag, tenyésztő, vagy bármi? de biztosan azt is tudod (mert te még a gondolataimat is ismered) hogy 3 befogadott ivartalan macskám van.

az szerinted nem vádaskodás, ha vadidegenekre ráhúzod, hogy a testvérem vagy férjem/feleségem, csak mert normális véleménye van?

ha nem tetszik a befejezheted, akkor elég volt, ne csináld, gondolj bármi másra csak kérlek ne alázd magad tovább. ezt a mindenbe belekötök stílust meg szerintem hanyagold, és a gyerekeidnek SE tartogasd nehogy ők is ilyen pökhendik legyenek.

2014. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23. Sikeresen eltertel a targytol, es meg mindig nem vagy kepes megvaltoztatni a egoista, aggresziv, szemelyeskedo allaspontodat.

Ugy latom, hogy szemelyes tamadasnak veszel valamit, ami nem annak van szanva.

Ez igy meddo vita, veszekedni meg nem vagyok hajlando.

Ugyhogy, maradjunk annyiban (en lezarom ezzel), hogy majd egy ev mulva meglatjuk, hogy hova jut a M.E.T., lesz-e valami jogi szemely, meg ilyenek. Vagy csak egy jo celu, de rosszul vegrehajtott kezdemenyezes.

Valad meg nagyon szivesen elbeszelgetnek egy kave mellett a macskatartasrol, tenyesztesrol, mert nem hiszem, hogy rossz lennel, egesz egyszeruen elbeszelgetunk most itt egymas mellett - ami barmelyikunk hibaja lehet. Meg akar az enyem is.

2014. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
bocs, a te kérdésed volt, hogy mit veszek vádaskodásnak, leírom, erre hozzám vágod hogy eltérek a tárgytól. ne a csoporttal foglalkozz mert az tök mellékes, ami számít hogy a TENYÉSZTÉS hova jut!!! neked tényleg nem jött le a lényeg? miben lennék agresszív ha egész eddig próbáltad rám tukmálni hogy az egyesületet reklámozom, holott leírtam nem egyszer, hogy nem. az a baj a lényeg felett átsiklasz... látod hány egyesület van volt és lesz, mindegyik jut valahova vagy eltűnik csendben észrevétlenül. viszont amit leírnak a tenyésztésről, azzal egyet értek (nem akartam bemásolni, mert hosszú lenne) most komolyan, neked ebben mi az agresszív reklám? mert még mindig nem értem. és az egyesület pont nem érdekel. ha más oldal osztotta volna meg akkor másikat írtam volna be. sajnálom akinek ezzel fájdalmat okoztam de nem érzem hogy ez hiba vagy reklám lenne.
2014. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!