Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állat orvos vizsgál 'hitelbe'?

Az állat orvos vizsgál 'hitelbe'?

Figyelt kérdés

Hétfőn talátam egy kis cicát.haza hoztam.De valószínű, hogy macskanáthás.jeleleg nincs pénzem állat orvosra.a következő hónapba kapok csak 'zsebpénzt' a szüleimtől.Addig meg halhat vagy rosszabbodhat az állapota.A szüleim nem adnak pénzt mert ellenzik a macskát és csak addig maradhat amíg tudok rola gondoskodni

vettem neki almot kaját edényt de orvosra már nem telett.

5000ft egy oltás. Nem lehet olyat csinalni h le adom az adataimat vagy nem tudok és akkor jövő hónapba ki fizetem az oltást?vagy nem tudom hogy működik ez?



2014. szept. 10. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez nagyban függ az orvostól. A mi orvosunk, akihez mindig fordulunk, ha valami gond van, ő ingyen kijött már kétszer is, amikor találtunka kóborkutyát és meg kellett nézni, van-e legalább chipje. Vizsgálat is egy macskánál nem lehet több, minthogy ránéz. Nyilván nem küldi el röntgenre, ultrahangra, ami tényleg pénzbe kerülne.


Reméljük rendes a doki, és ingyen vagy esetleg hitelre is megvizsgálja a cicust. Viszont ha felír valami gyógyszert, azt biztos nem adja hitelre senki.

2014. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Medvi ***** válasza:
Mindenképpen próbáld meg megbeszélni az állatorvossal ezt a dolgot, ha rendes segíteni fog. Mondd el neki a helyzetedet, ha van benne egy kis emberség és állatszeretet, akkor nem fog elküldeni anélkül, hogy meg ne gyógyítaná a kiscicádat. Egy normális állatorvos örül annak, ha ilyen rendes értelmes gyerekkel találkozik, mint amilyen te vagy. Vidd a cicát is és előre mondj el neki mindent, azt is, hogy jövő hónapban tudsz majd fizetni. Jó lenne egy biztonságos szállítódobozt beszerezned, nehogy a cica elvesszen útközben, esetleg kérhetsz kölcsön ismerőstől macskahordozót.
2014. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonomom!:)

Pénteken viszem állat orvoshoz szerintem oltás árát azt össze tudom kaparni és a vizsgálatért már nem fog pénzt kérni..ha meg ír valami gyogyszert akkoe valakitől max kérek kölcsönbe de miuszáj lesz el vinnem orvoshoz

2014. szept. 10. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan orvos, aki műt, olt vagy vizsgál hitelbe. :) Szóval szerintem ne aggódj, ha látja rajtad, hogy becsületes vagy, segíteni fog!
2014. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? :)
2014. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!