Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért teszi tönkre a macskám...

Miamor kérdése:

Miért teszi tönkre a macskám az 5 kilos almot 3 nap alatt? (Bentonit ill. ásványi alapú alomról van szó; nem szilikonos)

Figyelt kérdés
Pl.: Szombat reggel kimosom az alomdobozt,kifertőtlenítem szépen Domestossal, kiöblítem, megtörlöm szárazra, végül feltöltöm vadiúj tiszta alommal. A macskám sza*ik,pisil. Ha ott vagyok és látom h ürített, egyből kiszedem az ürüléket egyben, lapáttal kiemelem. Ha nem vok ott, kellemetlen meglepetés fogad mindig:a cicus szanaszét kaparja apró pici félcentis darabkákra a kakiját,miközben csak szépen be kéne temetnie. Ezután szinte lehetetlen normálisan kiszednem a kakit,a félcentis darabokat, az egész alom elszennyeződött, majdnem a felét kidobhatom ilymódon.Naponta többször kakil tehát ezt többször kell egy nap megcsinálnom. Második nap már az alom fele van csak meg, ezért rátöltöm a maradék tiszta almot. Ez mégegy napig bírja, azután olyan bűz (sz*rszag) van a szobában h az szószerint elviselhetetlen!!!!! Mit tehetnék? Így is már 5 naponta kimosom az alomládát, 3-4-5 naponta vadiúj almot töltök bele, a kakit naponta többször kiszedem, a pisigombócokat is. Mégis akkora ordenáré bűz terjeng a lakásban az alomtól,azért mert "őkelme" széttrógerolja a sz*rt. Segítség!!!! :((

2014. szept. 10. 17:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En nem premium tapnak cosidat adok a macskaknak, lenyegesen jobban hasznositjak mint a reklamtapokat, es meg szeretik is.

Csak hogy bealljak a mivel etessunk, hogy ne takaritsunk foloslegesen otletelesbe.

2014. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!