Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a macskámmal?...

Mi történhetett a macskámmal? Nagyon fél!

Figyelt kérdés

Ma reggel alig találtam a macskám, majd észrevettem, hogy a szomszéd garázs tetején nyávog és olyan belassult. Először azt hittem a lábával történt valami, de nem. Hazahoztam és bevittem a lakásba, hogy egyen meg játsszak vele és a macska totál depi, fél és nem tudom mi történhetett. Enni evett szerencsére, nekünk hagyja a simogatást, de dorombolni nem dorombol és szó szerint mindentől fél. pl a táskámtól is.

Valaki bántotta? vagy valamilyen betegség? veszettség?



2014. szept. 16. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen veszettség, de ha nincs beoltva, AZONNAL pótold!

Szerintem sokkot kapott, vagy valaki bántotta szegényt. :( Ha nincsenek fájdalmai, akkor valószínű csak nagyon megijedt valamitől. Most ne zaklasd, had legyen egyedül, aztán majd újra a régi lesz meglátod. :)

2014. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Idén m ég nem tudtuk beoltatni, mert szegény 3x is influenzás volt és az ellen kapott mindig oltásokat, aztán meg védőoltást ellene és nem lehet egyszerre a kettő, de természetesen amint lehet beoltatom.

most befeküdt az ágyamba, remélem jobban lesz :)

2014. szept. 16. 12:59
 3/13 szántóvető ***** válasza:
belerúgtak kettőt azért fél.majd jobban lesz ne aggódj.hagy hadd pihenjen,várd hogy ő menjen oda hozzád,ne te kényszerítsd játékra.
2014. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
elvigyem orvoshoz? vagy csak túlreagálom?
2014. szept. 16. 13:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én macskám tűzijáték után volt ilyen. Bent szerettem volna tartani addig, de kisurrant, és nem is jött vissza másnap reggel, csak dél körül, és akkor is mindentől megijedt. Épp úgy viselkedett, ahogy te azt leírtad. Szerintem is valami rémisztő történhetett vele (autó, kutya, vonat előtt átszaladás, vihar, villámlás, égdörgés, vagy hasonló).
2014. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ha belassult és megváltoztak a szokásai pl. mindnetől fél, megriad, az azért is lehet mert nem múló fájdalma van, én elvinném a dokihoz.
2014. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most felébredt, de nem lett jobb:(
2014. szept. 16. 14:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy bántották.Vagy nincs kézhez szokva.Elhanyagolták stb.De lehet hogy az lenne a legjobb ha elvinnád orvoshoz
2014. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindennap rengeteget törödöm vele, ő a második életem. a doki azt mondta lehet mérgezés. totál kivagyok:/
2014. szept. 16. 18:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicussal? Jól van?
2014. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!