Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a macskámmal?...

Mi történhetett a macskámmal? Nagyon fél!

Figyelt kérdés

Ma reggel alig találtam a macskám, majd észrevettem, hogy a szomszéd garázs tetején nyávog és olyan belassult. Először azt hittem a lábával történt valami, de nem. Hazahoztam és bevittem a lakásba, hogy egyen meg játsszak vele és a macska totál depi, fél és nem tudom mi történhetett. Enni evett szerencsére, nekünk hagyja a simogatást, de dorombolni nem dorombol és szó szerint mindentől fél. pl a táskámtól is.

Valaki bántotta? vagy valamilyen betegség? veszettség?



2014. szept. 16. 12:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még mindig fél szegény. a doki azt mondta valami trauma lehet. beoltattam veszettség ellen is ma. remélem jobban lesz:/
2014. szept. 24. 20:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztatásul leírom a mi macsekunk történetét. Egyszer napokig nem került elő, és mikor meglett, olyan csámpás, furcsa volt az egész macska. Az orvos azt mondta, kutya bánthatta. Utána nem volt hajlandó kimenni az udvarra évekig. Pár év után, ha elkerítettünk az udvaron egy részt, oda ki mert menni, napozott, sétálgatott kicsit (kutyánk is van, azért kellett elkeríteni). Nem emlékszem, mennyi idő alatt jött rendbe, talán néhány hónap volt. De kimenni utána se mert, csak az elkerített részre. Benti cica lett belőle, és túlélte az összes kijáró macskánkat. Kb. 18-19 évesen pusztult el végül, betegségben. Azért ez szép kor egy macskától :-)

2014. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Örülök ennek.

Viszont az én macsekom is jól van már! KB 1 hónap kellett neki.

2014. nov. 16. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!