Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vettünk egy felfújhatós...

Vettünk egy felfújhatós ágyat, de mióta azon alszok, félek beengedni a macskámat a szobába, nehogy kilyukassza az ágyat! Pedig úgy szeretek vele aludni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt választanod kell vagy macskával alvás, vagy a matracon alvás között.

Ha a matrachoz ragaszkodsz nappalra és éjszakára is csukd ki a szobából. Ha eddig veled aludt a tiltással nem fogsz sokra menni, csak összezavarod.

2008. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát annyi,h megvan még a saját ágyam,ami rendes,nem felfújhatós,és nem muszáj mindig a matracon aludni,tehát néha tudok vele is! csak amikor a matracon alszok,akkor nem engedhetem be..:(
2008. aug. 9. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem "kaparós" a cicus, nyugodtan engedd be. Nem tudom, kertes házban laktok-e, de ha igen, úgyis kint fog körmöt élesíteni, a dugót pedig biztos nem húzza ki.
2008. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát kaparós...lakásban lakunk és nem állja meg h ne nyújtózzon ki a sima ágyamba eresztve a körmét...
2008. aug. 9. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az ágyra valami vastag gyapjútakarót teríteni? Egyébként nem hiszem, hogy olyan vékony anyagból készült az ágyad hogy kilukassza. Egy gumimatracot kizárt dolog, hogy kilukasszon egy macsek, ez pedig biztos vastagabb, végtére is ágy nem pedig lufi!
2008. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát tudjátok olyan ágy,amit a rossmannban árulnak most!

[link]

pontosan ugyanilyen...és ez ugye csak felfújhatós gumiból van,a macseknak meg hegyes a körme...

2008. aug. 9. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne engedd oda a macsekot, sajnos kilyukasztaná... vagy takard be teljesen egy vastag takaróval, akár több rétegben is. hátha úgy nem tudja majd tönkretenni.
2008. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! úgy döntöttem h néha a rendes ágyon alszom,mint ma is,és itt alszik az ágy végében:) a matracot meg majd feljúmom ha kedvem támad,de néha a cicusom mellett döntök estére:D nem volt olyan olcsó az az ágy ahhoz h rögtön kilyukadjon!
2008. aug. 9. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!