Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lebénult macska?

Lebénult macska?

Figyelt kérdés
Néhány hete hozzámkerült egy balesetes kiscica, a hátuljára ráesett egy lóca, agyon akarták csapni így magamhoz vettem, voltam vele dokinál, kapott injekciót, nincs eltörve semmije, a doki szerint csak borzalmasan megzúzódtak a lábai, rendbejön. Hetek teltek el ezóta, nem látok érdemi változást, húzza maga után a két lábát, néha használja őket, de el is esik. Mint kiderült, nem zárnak rendesen a záróizmai, simán az ölembe pisil/kakil, ha a földön van meg szétkeni a terméket, ahogy menni próbál. Hogyan tudnám bepelenkázni? Bolti pelenkával vagy varrni kell rá? Már az összes szőnyeget fel kellett szedni szegény miatt. Mennyi esélye van így szerető gazdát találni? Vagy végleg beköltözött, 12. macskaként? Köszi a válaszokat

2014. okt. 9. 14:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés vagyok, hanem tapasztalt.
2014. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!