Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni a cicus...

Mit lehet tenni a cicus orrdugulásával?

Figyelt kérdés
Az egyik cicánk már több, mint egy hete bent van a házban, mert nagyon beteg volt. A doki adott neki szurit, meg gyógyszert, bár azt mondta szerinte elég lesz a szuri. Beadtuk neki mindennap a gyógyszereket is, de az már pár napja elfogyott és azt vettük észre (ezért nem engedtük még ki), hogy be van dugulva a nózija. Olyan furán veszi szegénykém a levegőt. Mit lehetne tenni?
2010. jan. 23. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyétek vissza az orvoshoz. Hozzánk egyszer három beteg kismacska került, ebből kettőnek elég volt egy injekció, de a harmadikkal még kétszer vissza kellett menni. Nem biztos, hogy elég volt neki.
2010. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is jobb lenne az orvos nyakara jarni mert olvastam hogy a cicak nathaja sulyos is lehet
2010. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem megfelelő antibiotikumot adott, és a bacikat nem pusztítja el. Kellene egy másik hatóanyagú antiibiotikumot adni neki, vagy leoltani, és úgy biztosan lehet olyan gyógyszert/szurit adni, amitől meggyógyul a cica.
2010. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hétfőn én is elszeretném vinni őt, csak addig gondoltam jó lenne valahogy enyhíteni ezt az orrdugulást!

Gondoltam Nózira (tudjátok az a mentolos izé), de szerintem neki az túl erős. Van légzéskönnyítő teánk is, csak nem szeret igazán teázni, "beleönteni" meg nem igazán akarom.

Esetleg ha mentolos dolgot párologtatnék neki?

Vagy adjak neki zöldségeket a kaja mellé a vitaminok miatt?

2010. jan. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!