Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Allergiások! El kell váljunk...

Allergiások! El kell váljunk a cicától, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Fiamnál kiderült ,hogy allergiás lett a macskaszőrre. Érdekes ,lassan négy éves a cica és most jött elő...kisgyermekkorában több mindenre is allergizált,de szépen kinőtte .. A cicát imádjuk . Szeretnénk valami megoldást ,hogy zökkenőmentesen élhessünk továbbra is vele . Illeetve elehet ez most egy vedlési időszak,,vagy a fiam immunrendszere kissé gyengébb lett...

2014. okt. 16. 15:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek . a fiam már "kinőni 2 nem igazából tudja mert betöltötte a 18-ik életévét .

Nem nem csak a teszt mutatta amit ,illetve a teszt csak most fog következni .. De sajnos minden arra vall . Elmegy egy haverjához és semmi gond , hazajött fulladt ,már asztmatikus panaszai voltak ,az ügyeleten kötött ki egy hete ,ahol gyógyszerrel ,pumpákkal tömték meg .A szobájában is minden rendi ha nincs bennt a cica ,amint aközelébe ment ár jött a tüsszögés ,köhögés,majd a fulladás..szóval ez jött le . A baj az ,hogy eredendően az ő cicája és imádja ,vele aludt ,vele kelt . Egy kissé nehezen mutatja ki az érzelmeit ,de a cica felé 100% .os a "szerelem " :)A cica is nagyon szereti őt és ragaszkodik hozzá . Ki nem teszem a kertbe mert egrészt van nagykutyánk is aki nem bizti ,hogy megfelelően tolerálná a macsekot,másrészt teljesen benti cica nagyon megviselné ha kipaterolnánk ,na meg elég forgalmas részen vagyunk ,nem is kockáztatnék. Szerencsére ne is igényli a kint létet ivartalanitott kis csaj és szeret bent pihizni . :) a Noé menhelyről hoztuk ki lassan négy éve ,ők is segitenének az elhelyezésében ,de nem tudunk megválni tőle ,ha nem muszáj.

A furminátort kipróbáltam ,és rengeteg szőr kijött belőle ,igaz haragudott érte de lefogtam és nem volt kegyelem . :)

A fiam szobájába nem mehet be,egyenlőre egyáltalán .

Az immunrendszerét pedig fel kell erősiteni mindenképpen ,mert újabban sokkal betegesebb is volt,és én is hallottam ezt ,hogy ez alegfontosabb nem azonnal a cicától megválni..

Köszönöm nektek ! ..

2014. okt. 17. 21:23
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó !

Milyen időközönként használod a furminátort ?

A légtisztitó mennyibe kerülhet ,te milyet veszel ?

2014. okt. 17. 21:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudtommal van gyógyszer az allergiára, anyum mondjuk felnőtt létére is kinőtte, szóval nem lehetetlen az sem.
2014. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!