Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg őket?

Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a szüleim hajthatatlanok, és nem engedik meg, hogy kutyám/macskám legyen, pedig kiskorom óta szeretnék. Igaz, panelben lakunk, de annyi mindenkinek van ott is. 17 éves múltam, nem vagyok már gyerek, mégsem engedik meg. Nagyon szeretem az állatokat, el is tudnám látni már ennyi idősen. Ha rendszeresen porszívózol, gondolom a szőr sem látszik meg annyira. Szaga az alomnak viszont nem tudom, van-e. Szerintetek hogyan győzhetném meg őket?
2010. jan. 24. 15:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
ha kutyust szeretnél akkor figyelj oda a fajtájára,nézz utána,hogy melyik fajtájú kutya a legideálisabb egy panelházba,a te esetedben szerintem a Yorkshire terrier volna az ideális,mert az nagyon okos,gyorsan tanul,és most jön a legmeglepőbb: nem hullik a szőre.mellesleg néha el kell vinni kutyakozmetikushoz de kb csak 2 havonta,nekem is ilyen kutyám van.rá kell szoktatni a sétákra,és arra,hogy kint vagy az alomban intézze el a dolgát.ami nem nehéz.főleg ha kölyköt veszel,mert akkor még más állatokhoz is szoktathatod,pl. ha a szomszédban is van egy kutya. nagyon könnyű egy Yorkshire terrierrel :) remélem segítettem
2010. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!