Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi cica tulajdonosok!...

Sziámi cica tulajdonosok! Mesélnétek a macskátokról? (:

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszél. Sokat. "Csúnya" hangon. Borzasztó erőszakos, és rosszaság. Tudja mit nem szabad, de akkor is. felmászik, bemászik, bebújik, kinyitogat, lelökdös, ha rászólok visszabeszél. Nagyon okos. Ha valamit nem szeret, csak meglátja a kezemben és már megy is el. (Szőroldó paszta.)

Egyébként nagyon kedves, dorombolós, bújós. imádnivaló. De néha maga a sátán. És hangos, de nagyon. Na meg kancsi a drága.


Ez nem az enyém, de ő is ilyen, seal tabby point: [link]

2010. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nekem is sziámi cicám van, nagyon nagyon akaratos, ahogy az 1. kommentező is leírta, mikor milyen kedve van, ha épp szeretetre van szüksége akkor odajön, simogatni "kell", viszont ha neki nincs szeretgetős kedve, akkor még hozzányúlni sem lehet. Ha rosszat csinál és rászólsz, annál inkább csinálja, mint egy rossz kisgyerek. Mikor pedig játékról van szó, abban bizony részt kell venni rendesen, mivel nagyon fürge állat. :)
2010. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: De édes cicáid wannak.:)
2010. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyém 2 éves, hihetetlen makacs, kényeszkedő, önfejű, beképzelt, metroszexuális :D, stb ... egy időben ugyvettem észre nem bír engem, eljárkált itthonról mostanába újra visszaszokott hozzám :)
2010. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát... mit is mondhatnék róla?! Aranyos,de még fiatal! Tarka és mindig ba szeretne jönni,vmikor be is jöhet!! Aranyos soka eszik és sok bajba belekeveredett.Pl.: bezárták 3 napra a pincébe enni inni nélkül,meg lszedtem gy nagy magas fáról mert a kutya nem engette lejönni, de akkor már több napja fenn volt és mikor a kert hátuljába mentem hivogattam és a hang után mentem,igy megtaláltam a mádik utcában lákó fáján!:D Nem is szerettünk volna macskát csak a barátnőmnek hoztam 70km-ről és nem volt szivem elhagyni,igy behoztam a szobámba,de mikor lefosta a párnám akor anyumnak elege lett belölle és kirakta az utcára! 2 nap mulva hazajött és onnan mindig elment és vissza jön! De van már nyakörve kisházikója!! A nővérem meg elnevezte Micinek, mert a MI CICÁNK!!
2010. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dodo0213 válasza:
Nekem is sziámi macskám van hogy nagyon hiperaktív nagyon erős természetű .Szeret a középpontba lenni nem szereti ha több macska van körülötte és nem vele foglalkozna .Erőteljes, néha már kicsit agresszív a természete, sokat nyávog, hangos fajta. Szereti a kényeztetést, a simogatást. Intelligens, játékos, könnyen megtanítható a pórázon való sétára.Én már csak tudom minden nap sétáltatom .
2015. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!