Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tejen kívül szinte semmit nem...

Tejen kívül szinte semmit nem eszik meg a cicám. Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. A tehéntejet ugyanis a macskák nem tudják megemészteni, hasmenést okoz náluk.


ne adj neki tejet. Pár nap múlva kellően éhes lesz ahhoz, hogy megegyen bármit, pl normál macskakaját.

2010. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
minden macskám ivott tejet sose volt tőle hasmenésük, és ettek is mellette rendesen
2010. jan. 26. 12:25
 3/10 anonim válasza:

a legtöbb cica tényleg érzékeny a laktózra, esetleg vegyél neki whiskasos cica tejet. de a tejben nincs elég tápanyag, amire szüksége van.

nehogy kiéheztesd szegényt! Inkább fokozatosan próbáld rászoktatni a rendes kajára.

2010. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem minden macska érzékeny a tejre.


Vegyél csirkemájat, mondjuk 10 dk-t (kb. annyiba kerül, mint a táp) Azt kisütöd és azt megeszik...ööö ...reményeim szerint.Ha biztosan tudod, hogy nincs szervi baja, nem beteg akkor nem tudsz mást tenni, mint próbálkozol mindenfélével.

remélem nem a bélszín lesz a kedvence

2010. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
próbáltam a májat is, szinte minden ínyencséget amiért az eddigi macskáim bolondultak. viszont egyáltalán nem sovány, most már csak arra tudok gondolni, hogy valaki más is eteti :D
2010. jan. 26. 12:38
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy fogalmam sincs milyen kajához van szokva mert nemrég fogadtam be az utcáról.
2010. jan. 26. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest elég válogatós. :-)


Nekem menhelyi kutyával van hasonló tapasztalatom Elébe teszem a konzervet (nem a legolsóbbat ám), és még két nap múlva is ott büdösödik, ő meg csak a vacak száraztápot meg a jutalomfalatot enné. No, két napig nem adok neki száraztápot. A harmadik napon olyan szépen megette a konzervet, mint a kisangyal.

2010. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez tipikus

nekem is van egy macskám

elvan kényeztetve mármint az enyém

probáld meg a legdrágább cicakaját

ha nemeszi meg ugy akkor

rakd bele tejbe gusztustalanul fog kinézni de nálam

eddig mindig bevált :D

és sztem ne éhesztesd

csak azért mert csak tejet iszik/eszik :d

2010. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ki ne találjuk már, hogy a cicának is tejérzékenysége van! Mindenesetre nem normális ha csak tejet iszik. Rá kell szoktatni másra.
2010. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát án nem tom normális e! ha agaszt akkor vidd orvoshoz! :)
2010. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!