Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek így befogadjam a...

Szerintetek így befogadjam a cicát vagy hagyjam meghalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hát a történet annyi, hogy volt egy nagy cicabarát néni, aki pár hónapja sajnos elhunyt. Most az anyósom jár ki a házhoz etetni a cicát. 2 cicusnak sikerült már gazdit találni, maradt 1 cica. Rákérdezett ma anyós, hogy esetleg nem e fogadnánk be.... Ivartalanitott, 2 éves cicusrol lenne szó. Megvették az elhunyt néni házát, sajnos a cicának mennie kell onnan :( Bele sem merek gondolni mi van ha megölik vagy hasonló...


Nos, szivem szerint akár már ma jöhetne...viszont van egy gond. Ha befogadnám, csak olcsó tápot tudnék neki vádárolni. Itt sokszor azt olvasom, hogy rossz gazdi az, aki olcsó táppal etet. Nem lesz egészséges stb.. Nem tudom... Az az igazság hogy sajnálom szegényt. A lányaimat kérdeztem, ők nagyon szeretnék a cicát... Szeretném kikérni a véleményetek... Köszönöm szépen! :)


2014. nov. 2. 15:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget! :)

Jövő héten jön a cica :)

2014. nov. 2. 18:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Elhoztátok a cicát? Szívből remélem, hogy igen, és hiszem hogy jó gazdija leszel:)
2014. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is várom a hírt!
2014. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!