Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a macskámmal hogy...

Mit tegyek a macskámmal hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
Nos a történet nyáron kezdődött júliusban, mikor egyik haverom átjött. Mint jó haverok ökörködtünk meg minden és hülyeségből elkezdtük egymást ütlegelni, párnával meg mindennel aztán sikerült egymást fellöknünk, haver az ágyra én a fotelba zuhantam bele, ekkor a macska mint aki megzavarodott rontott neki haveromnak, fújva, puffogva/köpködve és vértyogva. Havernak az volt a szerencséje hogy időben maga elé tudta kapni a nagypárnát meg a paplan egy részét mert különben egyből a fejének ugrik. Azóta ha jön mindig előre szól hogy jön és a macskát bezárjuk egy másik szobába, vagy ha felénk jön valamiért akkor vagy autóval jön vagy kerül mert az utcán is képes nekirontani. Ezen eset előtt meg ugyan úgy szerette a macska őt is mint engem, valamint senkivel sem csinálta még ezt, és senkivel nem viselkedett így soha a mai napig sem... egyébként egy 3 éves nőstény macskáról van szó...

2014. nov. 7. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

En mindenesetre orulnek, ha ilyen vedelmezo lenne a macskam.

Igazabol, fogalmam sincs. Esetleg, ne zarjatok be a macskat, ha jon, hanem probalja meg etetni, meg ilyenek.

2014. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senkimégisvalaki válasza:
Van a "Pokoli macskák" című műsor, ott is volt hasonló eset, hogy nem fogadott el valakit a macsek, érdemes utána nézni annak a sorozatnak. Próbáljátok meg, hogy távolról lassan pislogjon a srác a cicára nézve, mint ahogy ők szokták, ez a szeretet jele. Volt egy olyan gyakorlat, hogy a gazdi simogatta a kedvencet, utána meg szép lassan átvette az is, akit nem szeretett. Nem tudom pontosan hogy volt, nézzetek/olvassatok utána, megéri!
2014. nov. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!