Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Még nincs 3 hónapja, hogy...

Még nincs 3 hónapja, hogy féregtelenítve lett a macskám, mégis férges lettem? Miért?

Figyelt kérdés

2014. nov. 12. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyat ettel, amit nem kellett volna. Egyeltalan nem biztos, hogy az valami olyan volt, ami erintkezett barmikor is a sajat macskaddal.

Sot, jellemzoen az a legvaloszinutlenebb.

2014. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kutyát, macskát negyedévente kell(ene) féregteleníteni, s egy negyedév az bizony három hónap...

Egy féregtelenítés nem azt jelenti, hogy az állat többet soha nem lesz bélférges, a féregtelenítést rendszeresen ismételgetni kell (negyed évente)

2014. nov. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második teljesen félreértettél. A macskám 3 havonta van féregtelenítve. Minden 3. hónapban elmegyünk az állatorvoshoz és súlyra adja a féreghajtót. Nagyon sokat mosok kezet napközben. Amikor az almot takarítom, akkor fertőtlenítőt használok. Ezért érthetetlen ez az egész.
2014. nov. 14. 22:04
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem nem is volt háziállatom csak akváriumi halak.... Akkor én honnét szereztem? Az orvos a kajára tippelt azt meg nem tudod kizárni sajnos.Pedig gyümölcsöt nem eszem megmosása nélkül.
2014. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szafica ***** válasza:
Honnan tudod,hogy férges vagy?
2014. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!