Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Albérletben hogy néz ki, hogy...

Albérletben hogy néz ki, hogy 2 macskát tartok? Egy szobát bérelek.

Figyelt kérdés

Hoztam egy cicát, aki nem igazán akar enni. Arra gondoltam, hogy túlságosan egyedül van, mert dolgozok. Napi 9 óra egyedül nem a legjobb. Idehoztam ma egy másikat mellé. Ha itt megengedik és nem csak ideiglenesen lenne nálam a cica, akkor oké. De, ha költöznöm kellene, ki fogadna be 2 macskát is az albérletébe? Egész lakást nem tudok bérelni, nincs annyi fizetésem. Elosztogatni nem akarom, mert 2 volt macskámat is albérlet miatt kellett elajándékoznöm. Az egyik himalája perzsa.

Nem akarom visszavinni a második cicát,mert tudom, hogy senki nem fogadná be, mert van egy kis testi sérülése. Azt mondták, hogy bármikor visszavihetem, de sajnálom.

Azért is hoztam ide, hogy az első cica ne legyen mindig egyedül, játszadozzanak el. Mit tegyek?


2010. jan. 28. 18:00
 1/7 anonim válasza:
Szerintem semmi gond nincs a macskás albérlővel. A barátnőm 4 macskát tart emeletes házban 2szobás és semmit gond nincs velük. Olyan albérletet kell keresni ahol a főbérlő állatbarát.
2010. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kell innen mennem. Csak, ha mégis, mire számíthatok, azért éreklődöm. Egyébként köszi a választ. Sajnos nem sok állatbarát főbérlő van a világon. Egy macskát oké, talán elfogadnak. De kettőt?! :(
2010. jan. 28. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ideig 2 macskám albérletben. Az egyik csak ideiglenesen volt nálam, de a másik a sajátom. Vele együtt jöttünk a mostani albérletünkbe, de nem kötöttek bele.

Elvileg, ha a szerződésben nem zárja ki, hogy nem vihetsz állatot a lakásba, akkor a főbérlődnek (amíg vigyázol a házra) semmi köze hozzá, hogy milyen és hány állatot tartasz.

Ha meg kötözködik, akkor egy cicába is beleköt meg kettőbe is.

Ne stresszelj, sokan laknak albérletben cicával.

2010. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De, ha költöznék, csak a macskákkal egyedül mennék. Nincs olyan pasim, barátom, barátnőm, akivel együtt mennék. Úgy jobb, ha egy pár költözik és kivesznek egy lakást, mint egyedül kivenni egy szobát 2 cicussal.
2010. jan. 28. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan tartsd meg a cicát. Mint említetted, nem akarsz mostanában költözni. Amire odáig jutsz, lehet hogy már képes leszel egyedül fenntartani egy albérletet. Csak akarni kell. Mi ketten éltünk albiban az exemmel, aztán elköltözött. Sosem gondoltam volna hogy egyedül képes leszek fenntartani a lakást, de sikerült. Jobb állást kerestem, satöbbi. Ha meg mégsem, akkor kitartó keresgéléssel biztos találsz olyan helyet ahova viheted a cicákat. :)

Amúgy nekem is két cicám van, és nagyon megnyugtató a tudat, hogy ott vannak egymásnak amikor én dolgozom. :)

2010. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én még tanulok jövőre is meló mellett. Utána (remélem) lesz olyan munkám, amivel többet keresek és bérelhetek egy egész lakást. Most gyárban dolgozom havi 80-ezer ft-ért, túlórázni is bejárok.

Én szeretnék egy családi házat, sok macskával. :)

2010. jan. 28. 19:42
 7/7 A kérdező kommentje:
A költözés nem csak rajtam múlik, bármi közbe jöhet.Egyetemistáknak szokta kiadni a lakást és mi van, ha elküld engem, mert egy társaságot, haveri kört akar idehozni. Egy lakótársam járt így. Előző helyről például egy idióta lakótárs miatt jöttem el ide. Elviselhetetlen volt. A tulaj úgy adja itt ki a szobákat, hogy ketten laknak benne, de én többet fizetek, hogy egyedül lehessek. A macskákról nem tud, de állítólag rendes ember. Még nem láttam, mert úgy utaljuk a pénzt neki havonta.
2010. jan. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!