Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápot ajánlanátok?

Milyen tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szóval,van két cicusom,egy 7 hónapos és egy 4 éves. Eddig Friskiest,Whiskast, Darlingot stb. kaptak,de szeretnék váltani. Eddig a Brit Premium tetszik,mert jó a hústartalma,és annyira nem is drága. Acanát, Orijent sajnos nem tudok venni. :( De ha van jó minőségű,olcsóbb táp az is nagyon jó lenne.

Kinek melyikről van tapasztalata?

Köszi a válaszokat. :-)



2014. nov. 19. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most tértem át Brit Premiumról Royal Canin Veterianary Care-ra, abból is a kéket, ami mindkét nem ivartalanított példányainak megfelelő. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, a cicák imádják, még egy hónapja sem etetem, de aktívabbak, és szerintem kerekedtek is picit. Nem volt gondom a Brittel sem tulajdonképpen, nem azért váltottam, tök véletlen volt, a dokinál épp nem volt Brit raktáron, csak ezt tudtam hozni, de maximálisan meg vagyok vele elégedve, szerintem végleg áttérünk erre, mert jobb kedvvel eszik.
2014. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* Royal Canin Veterinary Care :)
2014. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!