Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam le a 6...

Hogyan szoktassam le a 6 hónapos cicánkat arról, hogy felmenjen a konyhaasztalra? Próbáltam már vízzel lefújni, rákiabálni, egy összetekert újsággal rácsapni (enyhén), de semmi javulás. Mit tehetnék? Megverni nem akarom.

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszokat, nekem is hasznosak voltak.

Én is törölgetem a viaszos terítőt, nem is zavar ha a cica ráül az asztal szélére mert onnan lát ki a nagy ablakon. Viszont ahogy az egyik válaszoló is írta, az már zavaró, hogy főzni sem hagy, és a siccre sem hallgat. :D

Nálunk a párom macskabolond, én is imádom a kis sziámi pofikáját.

2014. dec. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Örömmel olvasom a válaszokat és kérdező válaszírásait is. Ez jó gyakorlat a gyerek érkezése előtt. Jó uton jártok, sok türelem és összeszoktok. Mindig közöld vele a nemtetszésed, ez alap, folytasd, ne hagy abba, sikerülnie kell.
2014. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Még az jutott eszembe, hogy főzés előtt jól be kellene etetni a cicát nyers husival, pl csirkenyak, farhát, ezek nem drágák és a cicák nagyon szeretik. Nagymamám mindig csirkefarhátat vett a cicáknak és mielőtt főzni kezdett, teleetette vele őket, úgy bekajáltak, hogy utána moccanni sem bírtak, csak aludtak estig.
2015. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!