Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kiscicám,8 hónapos,...

Van egy kiscicám,8 hónapos, fiú. Egy szomszéd macska idejött a napokban, és egyfolytában ráugrik a cicámra, mintha nőstény lenne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egész nap itthon, nem tudom felügyelni, hogy bent legyen a lakásban a cica. Egyántalán mi a jó büdös francért csinálja ezt a másik macska? Homokos? Létezik ez egyántalán? Nem akarom, hogy ezt csinálja a macskámmal! Az előbb is nyivákolt a cica, és kiszaladtam az udvarra, de egyszerűen sehol nem találtam őket! Ugye nem csinálhat vele semmit, ugye nem, mondjátok, hogy nem? Ne nézzetek hülyének, nem arra gondolok, hogy kölykük lesz, csak... Olyan kis ártatlan cica szegény, mit csináljak mégis?
2010. febr. 3. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Zárd be a lakásba.
2010. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Bocs de ez hülyeség"


Azért lehetnél annyira kultúrált hogyha valamit nem tudsz ne mond rá hogy hülyeség! Azért mert te még nem láttál kanmacskát jelölni a 95%-uk hátrafelé jelöl.Különben hogyan jelölne 1m magasan? Kívánom neked hogy jelöljön téged meg!

2010. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nah. Gyors tisztazas: A kandurok "jelolese" nem "pisiles", hanem kimondottan keves vizelet nagy teruleten valo szerteritese. (Ami, raadasul ugy tudom (es tapasztalom) joval budosebb a "sima vizeletnel" )

A masik dologrol: Az, hogy a masik macska izeli a te macskadat, bizonyos nezetbol meg jo is, gyanis a masik macska 1, dominans beallitottsagu, 2, elegge kanos.

Ugy is kifejezhetne a dominanciajat, hogy szepen veresre verne a macskadat (az meg ot, de ez teged nem hiszem hogy vigasztalna) es nekiallna elfoglalni a teruletet. (Es ebben az esetben elegge keves dolgot tudnal tenni (a masik macska kinyirasan kivul) igy a te macskad lenne allando streszben.

Szoval, ha elvonatkoztatsz attol hogy ez elegge "gaz" dolog, vedd figyelembe, hogy ok allatok, naluk a szex nem ugyanazt jelenti, es nem is ugyanazert csinaljak mint az emberek. Az egesz egy elegge kifacsartak tuno, "gondoskodasi" ritus. Lehetne rosszabb is. Majd ha nem lesz a macskakon a gerjedelem, akkor ezt a atvezetett dolgot teljesen abbahagyja, es akar meg jol ki is johetnek egymas mellet. (Ami ket kandur macska kozott nem mindig biztos.)

Egyebbkent ivartalanitsasd a tiedet (es ha eltudod kapni, akkor a masikat is. :) es ez a dolog is megszunik/mersekodik.

2010. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. febr. 4. 14:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is volt, csak akkor a kölykök még 3-5 hónaposak voltak, és a nagyobb fiú cicáim a kisfiúkra is ugráltak. Nem tudom miért csináltak. De nem lett egyik cicámnak se baja.
2010. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!