Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most mi legyen ha testvérem...

Most mi legyen ha testvérem allergiás lehet a macskákra?

Figyelt kérdés
Egy-két napja be van dagadva az arca (rákerestem ez lehet az egyik tünet).Apám ki akarja tenni a ciciákat de az egyik már 3 éves korom óta van velem a másik kb 7 éves korom óta . Én belehalok ha elmennek .HA a macskák mennek én is menni fogok .Most mi legyen ??

2015. jan. 1. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is voltak cicák, nem az lehet az ok. Ne Te diagnosztizálj, hanem vigyék el a szüleid orvoshoz. Lehet pl. fog probléma is, akkor is, ha esetleg nem fáj, de egyéb számtalan ok lehet még.
2015. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
tekintettel lehetnél a testvéred allergiájára. én is allergiás vagyok a macskára, leírhatatlanul szar amikor kijön rajtam. ha annyi eszed nincs, hogy belásd, a másik egészsége fontosabb, akkor menj a macskáid után.
2015. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha kiderül,hogy tényleg ez a helyzet,akkor sajnos nem sokat tehetsz.Nekem is van cicám,imádom,de ha valaki a családból allergiás lenne rá,akkor természetes,hogy megszabadulunk a cicától.Esetleg nincs valaki aki be tudná fogadni őket?
2015. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért nem vagyok tekintettel a testvéremre mert ő sincs tekintettel rám ....
2015. jan. 1. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat... menj. Amugy, gondolom csodalatos csaladi kapcsolat lehet, ha diagnosztika nelkul egybol a macskaid a hibasak.

Megjegyzem, lehet, hogy tenyleg allergia. Mondjuk a diora. A tejre. A vajra. A fenyotuskere.

Akarmire. Meg az is lehet, hogy rad. Vagy a macskakra, tenyleg.

De vizsgalat nelkul, igy ramondasra, nem csak teged bszogatnak ezzel, hanem veszelyeztetik a testvered egeszseget.

Komolyan, mint a "nem vihetem el allatorvoshoz, mert csak" jellegu kerdesek.

Csak most latom, van, aki a gyereket sem viszi el, hanem tav-ondiagnosztizalja. Szanalmas.

2015. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az legyen, hogy tesót szépen elviszitek a háziorvoshoz, megnézetitek vele a feldagadt arcát, aztán ő majd megmondja, hogy mi legyen. Az is lehet, hogy nem allergia, de az is lehet, hogy ad egy beutalód a pulmonológiára, ahol majd alaposan kivizsgálják tesódat. Az allergia nem játék, amire ilyen súlyos a reakciója, az meg pláne nem.


Ötöskének igaza van, lehet allergiás reakció is: úgy bármire (talán szezonális dolgokra nem). Viszont ennyi erővel kávézaccból is megpróbálhatnátok kiolvasni, hogy mi baja van. Nemcsak szánalmas, hanem életveszélyes is lehet.


(Te meg kérdező, fejezd be a pánikolást, jó tesóként állj ki a tesód mellett, támogasd, hogy eljusson szakorvoshoz! Neked is érdeked, hogy kiderüljön mi a baja, mert nem feltétlenül a macska az.)


- Allergiás.

2015. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így igaz, ki kell vizsgáltatni, bármi okozhatja ezt. Apád talán látnok, vagy ilyen zseniális, hogy egyetlen tünetből felállítja a diagnózist? Biztos nem szereti a cicákat. Hány éves a testvéred? Ő mit szól ehhez?
2015. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!