Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gáz, ha egy fiú macskát tart?

Gáz, ha egy fiú macskát tart?

Figyelt kérdés

Van nekem egy brit rövidszőrű macskám, és suliba mondtam egy csajnak, erre kérdezte, hogy fiú létemre macskát tartok?

És így tök gázul éreztem magam. Igazából a kutyátkat is bírom, de macskát vettünk mert lusták lennénk sétáltatni. :D

14/f


2010. febr. 5. 22:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

én imádnám,ha a pasimnak lenne macskája 28N

de te túl fiatal vagy hozzám :)

amúgy nem gáz

2010. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem gáz...sőt..szerintem cuki dolog:p

14/L:D

2010. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
azért "cuki" nem akarok lenni. :D
2010. febr. 5. 22:23
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyos. Nem úgy mint az osztálytársaim... falhoz vágnám őket mikor úgy kezdik a mondatukat: leszúrom a kutyát egy vasvillával... szivesen nekik mennék és mondanám leszúrjalak én téged? v h a macskákra mondanak hasonlókat.


Szerintem nagyon aranyos, nekem bejönnek az ilyen srácok :)

13/L

2010. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Nekem az jönne le belőle, hogy a pasi állatbarát. :) (Ez egy tévhit, hogy gáz, ha egy férfi macskát tart. Anno apumnak is volt 1 abesszin macskája)
2010. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod én pont azért hagytam ott a pasimat mert utálta a macskákat... nekem meg három is van. Nem is értem miért lenne gáz macskát tartani... aranyosak, ha egy pasi szereti őket az már rossz jel nem lehet.
2010. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
mondok valamit. a férfiak többségének macskája van. nem is értem hogy valakit ez miért lep meg... nők a kutyásak inkább. egy felmérés szerint is, meg én is így vettem ki a környezetemből
2010. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
100%

páromnak otthon 4 cicája volt, és miután hozzánk költözött kénytelen volt rajtam kiélni a simogatási kényszerét, szerinted ezek után hogy tartanám gáznak? XD

22L

2010. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz. :))


Egyébként hogy hívják a macskát? (nem azért,mert hogyha X a neve,akkor gáz.Csak kíváncsiság.) :D

2010. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét volt szerelmemnek macskája van, és egyáltalán nem volt gáz. Aki tud szeretetben törődni egy állattal, nem lehet (olyan) rossz ember. : ) 19L
2010. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!