Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gáz, ha egy fiú macskát tart?

Gáz, ha egy fiú macskát tart?

Figyelt kérdés

Van nekem egy brit rövidszőrű macskám, és suliba mondtam egy csajnak, erre kérdezte, hogy fiú létemre macskát tartok?

És így tök gázul éreztem magam. Igazából a kutyátkat is bírom, de macskát vettünk mert lusták lennénk sétáltatni. :D

14/f


2010. febr. 5. 22:15
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
100%

nem gáz.


de a kérdésről eszembe jutott a "babettával járok, anyámmal élek, macskám van és én ne legyek kemény?" monológ

2010. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem is egy, igen férfias srácot ismerek, akik cicát tartanak. Az exemnek perzsája van 12 éve, a legjobb barátomnak egy cirmos és egy fekete-fehér foltos, a szomszéd srác meg éppen egy törött lábú cirmos-fehéret ajnároz (pedig hálátlan egy macska az :)).

A macska szeretete karakteres jellemre vall.

Olyan önző, független kis dögöt szeretni, mint egy macsek (az enyém faja díszpéldánya :)), azt jelenti, az illető srác türelmesebb és hosszabban tűrő, mint az átlagos pasi.

Szerintem ne sztereotípiákban gondolkodó lányok közt keresgélj. A fiúnak kígyót vagy gorillát kell tartania, vagy harci kutyát, hogy kifejeződjék a férfiassága? Éppen hogy az állatot magáért a személyiségéért tartjuk. Nem akármilyen macskát tartasz, hanem a te macskádat. Ő egy egyéniség, nem önkifejeződés és a világ felé mutatott kép miatt "használod", hanem őt magát kedveled.

2010. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem gaz, sot.

A macskas pasik jobb szeretok, turelmesebbek es meg az agyban is jobbak. :P

Vagy legalabbis kepesek felfogni, hogy nem uralhatnak le kenyuk kedvuk szerint egy masik elolenyt. Es ez kezdetnek tobb mint eleg.

2010. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
79%

Macskát tartasz bu.zi-e vagy?


csak vicc volt nem gáz :D

2010. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz nekem is macskám van, igaz van kutyánk is, de a macskát sokkal jobban szeretem:)


20/F

2010. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy fenét gáz, nekem is volt évekig. Tudod, a macska szeretetéért meg kell dolgozni, nem nyal ám be akárkinek. Aki ezt meg tudja érteni, az nem fogja gáznak tekinteni. Öntörvényű dögök - én imádtam.

27/F

2010. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

A csaj aki kérdezte kicsit tudatlan lehet. Szerintem a településen ahol él, minden 5. fiúnak van macskája.


A cica egy hihetetlen lény. Én imádom őket. :)

2010. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Micsoda hülye csaj lehetett, úristen...

Egyáltalán nem gáz.

20/lány.

2010. febr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Sőőt.. Az a gáz, ha valaki utálja az állatokat! Hidd el a csajoknak bejön, ha egy fiú macskát tart, főleg hogy általában a nők is szeretik a cicákat:)
2010. febr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
ugyan! aki szereti a macskákat rossz ember nem lehet!:D sőt! ez inkább jó is:D
2010. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!