Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gáz, ha egy fiú macskát tart?

Gáz, ha egy fiú macskát tart?

Figyelt kérdés

Van nekem egy brit rövidszőrű macskám, és suliba mondtam egy csajnak, erre kérdezte, hogy fiú létemre macskát tartok?

És így tök gázul éreztem magam. Igazából a kutyátkat is bírom, de macskát vettünk mert lusták lennénk sétáltatni. :D

14/f


2010. febr. 5. 22:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

10 éve élek együtt somával, a perzsa kandúrral.

transzfeszcica de jól megvagyunk, és imádják a lányok!

2010. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Az előző pasimban utáltam, hogy nem tudta szeretni a macskát. Folyton szarosozta, lökdöste, hülyézte, idegesítette. Egyre jobban utáltam érte. A mostanival, aki már a vőlegényem, három macskát fogadtunk be, imádja, kényezteti őket, törődik velük. És elolvadok, mikor úgy tartja a karjában, mint egy gyereket. :) Én nem is tudnék nem macskás fiúban gondolkodni, szerintem tök jó.
2010. febr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, amelyik lány mégis úgy gondolja (mosmég), majd kinövi. :) Csak ezért ne cseréld le kutyára :)
2010. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

NEM GÁZ! Nekem inkább az volt probléma a kapcsolataimban, ha a pasim nem szerette a macskámat. A mostani jól elvan vele - szerencséjére! :D

A csaj gondolkodik tévhitekben, de azért ne érezd magad gázul, nincs ám itt a világ vége, hogy így reagált, csak még nem tudja, milyen jók a macskás pasik!!! De még megtudhatja, nem? ;)

2010. febr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,dehogy gáz...:) Nekem is van 2 és imádom őket.
2010. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért ne szerethetné egy fiú az állatokat, a macskákat?
2010. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Nekem két macskám van, még fiatalok, úgyhogy van még vagy jó 15 évük. Tehát a macskáim hozzám tartoznak. Ha valakinek én kellek, annak őket is kell szeretni. Soha, semmilyen körülmények között nem mondanék le róluk. Úgyhogy részemről alapelvárás hogy egy fiú szeresse a macskákat. :)

26/L

2010. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi macskát tart, az azt jelenti, hogy el tudja fogadni a függetlenséget és elítéli a szolgalelkűséget. Csak kérdés, hogy ezt saját magával hozza párhuzamba, vagy a partnerével kapcsolatban?? De ettől függetlenül nem gáz, dehog!
2010. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

szerintem sem gáz, inkább a csaj gáz h igy reagálta le..

nekem is van egy cicám és mióta a barátomhoz költöztem ö is itt lakik velünk..

2010. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ugyan. Az én pasimnak is rengeteg macskája volt, mindegyiket ápolták, gondozták, és imádni való volt, hogy mennyire szerette őket. (Sajnos forgalmas út mellett laknak, és előbb-utóbb mindet elütötték, most kutyusuk van.) Tőle kaptam az én kis disznócskámat is, bár uv cicus, de édes a drága =)
2010. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!