Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A pasim örültnek tart. Valóban...

A pasim örültnek tart. Valóban az vagyok, ha hiszek a cicák lélekvándorlásában?

Figyelt kérdés
A cicám három napja halt meg, nagyon kötõdtem hozzá, ápoltam ès orvoshoz vittem majdnem egy hónapon keresztül, re sajnos a kezemben állt le a pici szíve. Úgy èrzem, megszakad a szívem, újra vele akarok lenni. Ugyebár a cicák 65-70 napig vemhesek, ès kiszámoltam, hogyha április elsejètöl nèzem az oldalakat, ès ha olyan cicát látok, mint az enyimè volz, akkor öt elhozom, mert lehet, hogy a kis lelke átvándorolt ès most ugyanolyan tigrismintás kiscica lett, ès így egy kicsit közelebb kerülhetek hozzá. Szerintetek is megörültem?
2015. jan. 16. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy macskaként születik újjá, nem biztos, hogy ebbe az időbe, nem biztos, közeli helyre.

Az biztos, hogy a szereteted elkíséri és segíti őt.

Az is biztos, hogy bárhová is kerülnek az állatok haláluk után, ugyanoda kerülnek az emberek is, tehát fogsz még vele találkozni.

2015. jan. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hihetek abban, hogy miután meghalok, találkozom azokkal a szeretteimmel, akik már elhunytak? Tehát akkor a cicámat is láthatom újra? Ès ö akkor már felnött cica lesz, vagy ugyanaz marad, mint, amikor meghalt?
2015. jan. 17. 15:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos súlyos, mélyen gyökerező problémákkal küzdesz, amiken még orvos sem segíthet!
2015. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!