Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bajban vagyok. Vagdosom magam...

Bajban vagyok. Vagdosom magam és ez kiderült. Mit tegyek? Nem akarom, hogy őrültnek higyjenek

Figyelt kérdés

Vannak/voltak problémáim, amiket nehezen tudtam feldolgozni.Nem úgy vagdosom magam, hogy vérben úszik a fürdőszoba és tiszte heg a karom, vagy a combom.Nem vágok mélyre.

Tudom, hogy ez nem normális.Jövő héten megyek egy pszichológushoz (nem emiatt) és titokban akartam tartani az egészet,de elmondtam valakinek...Egy olyan srácnak, akivel előtte kb 10 szót beszéltem.

Vagyis, ő és a legjobb barátja a suli "népszerű srácai", mert helyesek, viccesek, folyton buliznak és mindenki jóban akar lenni velük.A legjobb barátnőm pár hete összejött az egyikükkel és pénteken elvittek magukkal bulizni és ott volt a srác legjobb barátja, aki tetszik, de tudom, hogy sose lenne olyan lánnyal, mint én.

De úgy alakult az este, hogy hajnal 1-kor vele sétáltam a hidegbe és mondta, hogy menjünk el hozzájuk, mert nincs otthon az anyukája.Úgy volt, hogy a barátnőméknél alszom és neki nem mondják, hogy hányra menjen haza.

Elmentem a srácékhoz és elkezdtünk egy ivós játékot játszani.Nem rúgtam be, csak jó hangulatom volt.

Utána feküdtünk az ágyába és elkezdtünk tök őszintén beszélgetni és kicsúszott a számon, hogy egyszer öngyilkos akartam lenni és hogy vagdosom magam néha.Ezután rázúdítottam mindent, mert "ő tudnia akarta" és elkezdtem sírni az álompasim előtt.Ebből az lett, hogy nála aludtam és a hétvégét is kettesben töltöttük.Nem volt gond.

De nem rég hazajöttem és elkezdtem gondolkozni, hogy mi lesz, ha elmondja valakinek.

Nem akarom, hogy azt higgyék, én így hívom fel magamra a figyelmet, vagy hogy őrült vagyok.

Félek, hogyha elmegyek a pszichológushoz, akkor kiderülnek ezek és a szüleim is megtudják.


Mit csináljak?

15L


2013. dec. 1. 21:16
 1/1 anonim válasza:
Szerintem pontosan ezért vagdosod magadat... nem mered felvállalni az érzéseidet nem mersz beszélni senkivel a problémáidról.. Ne arts magadnak mert hidd el nekem h nem lesz jó vége. .látod most is attól félsz hogy megtudja valaki. A szüleidtől sose szabad félni... ők mindig a lejobbat akarják neked és érdeklik a problémáid. Ha egy barátod se lesz anyukád apukád mindig ott lesz hogy kihúzzon a bajból ahogy most is ez fog történni :) higyjél nekem ha kiabálnak is..csak azért mert féltenek.
2013. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!