Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy akik nem...

Miért van az, hogy akik nem szeretik a macskákat, azok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mindig olyan dolgokkal indokolják, amik nem is igazak a macskákra. Pl. mindenhol ott hagyják a sz.rukat (épp ellenkezőleg, ez a kutyákra igaz), büdösek (egy macskának szinte semmi szaga nincs), nem barátságosak (ha te nem vagy velük az, természetes, hogy ők sem lesznek barátságosak veled), hangosak (és ezt főleg kutyásoktól hallom, a leghangosabb macska nyávogás semmi egy ugató kutyához képest), stb.

Miért nem tudják egyszerűen azt mondani, hogy "nem tetszenek nekem", minden különösebb ok nélkül?



2015. jan. 23. 19:28
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Lehet h azért mondják ezeket a cicákról, merr nem ismerik őket. Pl.: Apum utálta a macskákat. Nem engedte hogy legyen cicám. (Azért azt hozzá kell tenni h nekünk mindig is colt kutyánk, most is van.) Mikor kicsi voltam (most 12 vagyok) azt is bemesélte hogy a kutyák nem viselnének el egy cicát. Kb egy éve ide szokott hozzánk egy cica. Megszerettem és nagyduzzogva azt mondta hogy maradhat. Csoda történt: megszerette. Elámult hogy a macskák mennyire mások mint gondolta.

Egyébként a kutyák nem teljesen olyanok mint gondolod. Mongjuk a mieink vadászkutyák de barátságosak. Teljesen nyugodtak. Lehet hogy büdöse de könyörgöm: ennyit még meg lehet bocsájtani egy állatnak. A sz***kat ( legalábbis ezek) de elássák. Kinti kutyák de nem a kert végébe vannak kib*szva. Van egy kutyaházuk amin van egy nagyobb kenelféle és ott van egy nagy terület körbekerítve mert félünk hogy kiszöknek. Nemrég hat meg az egyik kutyánk ha jól emlékszem 13 éves volt (ember évben számítva) ami azért szép kor egy kutyusnál. Nagyon megsirattuk és nagyon hiányzik. Nem olyan hangosak. Legalábvis a mieink. Lehet monfjuk h azis benne van h magyar vizslák ami vadász kutya fajta is de ez nem azt jelenti hogy nem foglalkozunk velük. Játszunk velük simogatjuk őket. És amúgy is csak akkor ugatnak hogy ha ingerlik őket és ez csak a mesében van ( meg néhány kutyafajtánál) hogy megugatják meg "terrorizálják" a postásokat.

Szerintem azért nem monják egyszerűen csak azt az emberek hogy "nekem nem tetszenek a macskák" mert akkor nem lenne mibe belekötni. Meg kell hagyni hogy mondjuk ennek semmi értelme. Ja és az előző előtti mondat szarkasztikus értelemben felfogandó.

2015. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nem azt mondjuk, hogy a kutyák mind nagyon hangosak, meg büdösek, csak arra próbáltunk rávilágítani, hogy a kutyák alapban hangosABBak, meg büdösEBBek a cicáknál, mégis a cicákat nem szeretik sokan, olyat meg alig hallani, hogy a kutyákat ne szeretné valaki, a cicát meg igen.
2015. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Aha, értem. Vagyis nem.

Akik nincsenek oda a macskákért, azok máris hülyeségeket beszélnek? Respect. ;)

Miért vagytok ennyire szűk látókörűek? Aki nem "macskapárti", az takarodjon, mert hülyeségeket beszél és le van pontozva, mert elmondta a véleményét?

Én kérek elnézést...

2015. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

igen, hülyeségeket beszélnek. mert az nehogy ne legyen hülyeség, hogy az ismerősöm fél!!! a cicától. a cicától, aki elő se mer jönni, ha van itt valaki...

na meg amúgy is, a macskáktól roppantul félni kell, mindennaposak a macskatámadásokról szóló hírek,ugye...


aztán további hülyeség, hogy nem tudják, hogy a cica nem szarik összevissza, hogy azt mondják, hogy nem ragaszkodó, stb. bizony, ezek hülyeségek.

2015. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
en a kutyanal latom hogy csak akkor jön oda ha kaja van nalad es ha latja hogy üresek a kezeid vagy nincs nalad valami jateknak valo fele fordulegyet es elmegy.. de ezt soha nem fogja egy kutyas elismerni hogy igy van nincs dörgölözes szeretgetes dorombolas..... mindig csak a hasara gondol.. es mikor nyuszit erted csak nem akarja elvesziteni a kaja forrasat :D:D
2015. jún. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A kutyák jobbak. És nem hagyják ott mindenhol a szarukat. És 5× jobban szeretnek minket, mint a macskák.:*
2016. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

a macska hol hagyja ott a szarát, utolsó? pont, hogy a kutya hagyja ott. egy kutyát se láttam még betemetni maga után a kakáját..


és nem szeret jobban, hanem ő falkaállat, neki kell a főnök, felnéz a gazdira. a macska ezt nem tudja értelmezni, ő nem falkaállat, az ő szeretetét ki kell érdemelni.

2016. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
jogos...bocs a hülye válaszért(de amúgy hallottál már kutyapelenkáról???)...de azért nehogy már ki kelljen érdemelni a szeretetét...pfff
2016. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

kedves 15-ös!

te hol élsz...mert hogy biztos nem a föld nevű bolygón az tuti...vagy ha igen, akkor erős szemüveget kell csináltatni neked.

láttál már kölyök kutyát aki nem jött oda hozzád csak azért mert nem volt nálad kaja? megértem,h a cicák is lehetnek ugyanolyan aranyosak és hűségesek mint a kutyák,de 1 kutya sem rosszabb mint egy macsek.

2016. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Úr Isten 16-os!........

Nem hagyják ott mindenhol a szarukat???????

Miért hova szarnak a wc-be???? Persze hogy nem mert te szeded fel te kretén......

A macsa elássa a kutya hagyja szét a szart te sügér

2016. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!