Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan képes egy csomó "csöves...

Hogyan képes egy csomó "csöves macska" kicsattanni, mikor én ma altattam el a menthetetlen kiscicám, aki jól élt?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 20:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Semmit,csak siratom.
2015. jan. 30. 01:26
 12/16 A kérdező kommentje:

Úgy látszik szúrkálni kell..6-12 ezer Ft stb.

De ez nekem nem normális, akkor inkább nem cicázom, csak egy kicsit!

2015. jan. 30. 02:00
 13/16 A kérdező kommentje:
Potyogtatog könnyeket, de nem ez az elixír!
2015. jan. 30. 02:02
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom a cicádat,de ha jól élt volna akkor nem hány férgeket...Ha pedig sok a 6-12 ezer akkor valóban mellőzni kell a tartásukat.
2015. jan. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Katica71 ***** válasza:
100%
Felelőtlen vagy és könnyelmű, nem való neked - nektek élő állat. Mi lett volna a cicával, ha netán nem "szereted" ennyire? Plüss macska való neked. Milyen gazdi az, aki egy nyavalyás féregirtó tablettát nem képes megvenni, inkább végignézi a macskája pusztulását????? Na, lehet lepontozni, de akkor is ezt a véleményem és biztosan nem csak nekem. Állatkínzó.
2015. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért kisbaba korodban kaptál néhány oltást, nemdebár??? Egynéhány halálos betegség ellen oltják ám az embereket is, csak már nem emlékszel rá. A cicáknak is vannak halálos betegségeik amik ellen be lehet oltatni őket. Amelyik nincs beoltva, az vagy elkapja, vagy nem. Amelyik elkapja, az általában belehal sajnos. Sajnálom a cicádat, gondolom abszolút kezdő macskatartó vagy, nézz utána kicsi ezeknek a dolgoknak, pl beütöd a Gugliba a panleukopénia szót, meg fogsz lepődni.
2015. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!