Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudom hogy sokadik kérdés de...

Tudom hogy sokadik kérdés de összezavarodtam. A cicákat lehet sétáltatni? Nem fognak kivágyni? Elvileg benti cicát akartam mert emeletes házban lakunk.

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet lenne ha sétáltatnám?Annyit már tudok hogy hám kell ,nem nyakörv és hogy fokozatosan kell hozzászoktatni.

2015. febr. 10. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is sétáltatni szeretném, de ha rendszeresen csinálod nem fog kivágyni. Mindenesetre ne télen kezdj neki, én sem akkor fogok. Március április környékén. Veszettség oltás mindenképpen kell.
2015. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet őket sétáltatni, ha ők is akarják. Nekem volt egy, aki nem akart, egy másikkal pedig naponta lejártunk. Ha mégsem tudtunk lemenni, akkor sem hisztizett. A hámhoz annyi tanácsot hadd adjak: kifejezetten macskának valót vegyél, mert az a hasrészen nincs összefogva, így ha kifordulna valami miatt a hámból, egyik rész megtartja. Tapasztalatból mondom, mert nekem szökött meg úgy macskám, hogy kifordult a kiskutyának való hámból. Szerencsére egy hónap után hazajött.
2015. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. febr. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!