Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a cicám ne...

Mit tegyek, hogy a cicám ne kaparja le a tapétát?

Figyelt kérdés
Van kaparófája, használja is. Az egész lakás körbe van kaparva, és nem merünk kitapétázni, mert 1 hónap múlva szintén így fog kinézni.
2010. febr. 11. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Neveld meg, vagy rakd ki, viccen kívül! Ha engeded neki úgyis csinálni fogja.
2010. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mi cicánk is ugyanezt csinálta! Ha van rá lehetőségetek vegyetek macska riasztót !
2010. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor látod, hogy nekikészül, spricceld le vizipisztollyal. Egy összehajtogatott újsággal kicsit megcsapkodhatod, utána elég lesz a papírzörgés.....
2010. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta, pedig több kaparófája is volt, meg is mutattam neki a használatát, de csak nézett rám mint a hülyére.. Az előszobát, ahol kapart, kifestettem, azt nem tudja kaparni. Így most átszokott a heverő lábára, de azt kevésbé bánom, mert régi darab és úgyis le akarom cserélni. De hogy utána mi lesz???
2010. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kendd be a falat borssal...használ!és vigyázz, ha nem teszed és leszedi ne egye meg!! nagy baj lehet belőle!
2010. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Valamennyit ki fogom próbálni. És arra van esetleg ötletetek, hogy a falat mivel lehet beborítani tapéta helyett? Én gondoltam a Delapra, de az nem mutat jól minden helységben, talán csak az előszobában.
2010. febr. 12. 11:04
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
rúgjál bele egy hatalmasat!
2011. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!