Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a legjobb bolhacsepp cicának?

Mi a legjobb bolhacsepp cicának?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 10:32
 1/5 Fanni1999oncer válasza:

[link]

Hát ha nagyon azt szeretnél a cicusnak nem szólok bele, de némely macskafajoknál a szűrüket lehullajtják vagy csomós és zsíros lesz.

Szerintem jobb a nyakörv, igaz nem tart olyan sokáig de ígyis spórolhatsz rajta

2015. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megelőzésre kell csak, akkor szinte bármelyik megfelel (Frontline, Fyprist, Advantage, Advocate...stb.) Ha már fertőzött a cica, akkor a Stronghold-ot javaslom, mivel az a bolha minden fejlődési alakját elpusztítja.
2015. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Stronghold
2015. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Stronghold, Fypryst, Advocate. Ezek tényleg és tuti használnak is.

Nyakörvből meg csak olyat,ami biztonsági kioldós, vagy hogy nevezik, hogyha fennakadna valamin, ne fulladjon meg a cica. Egyébként szerintem inkább spot on, kevésbé zavarja az állatot, mint ha ráteszel egy nyakörvet. A legtöbb macska el se viseli magán. Spot on-ok semmi mellékhatását nem tapasztaltam még sose, allergiás meg ugyanúgy lehet a nyakörv hatóanyagára is.

2015. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fypryst cseppet tettem a macskára ás 8 adik napja vergődik kínjában tőle. Persze össze szarja az egész lakást és vergődés közben behugyozik kínjában... Hajrá használjátok ti is ha kedvetek támadna.. Nem biztos hogy túléli. Ha mégis akkor csak annak köszönhető hogy 24 órában nővérkeként ápolom mint egy elfekvő beteget... szar, húgy hányás, ordítás a kíntól, kosz bűz, legyek napi kétszer fürdetem és fecskendővel etetem és itatom. milyen zseniális ötlet ez hogy a macskát megmérgezni és ha ezt a mérgezett vért issza a bolha akkor majd a bolha is megdöglik 3 hétig..??
2015. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!