Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mi lehetett ott?

Szerintetek mi lehetett ott?

Figyelt kérdés
Behoztam a macskámat, átugrott az ágyra erősen nézett egy olyan pontot ahol nem volt semmi és fülelt is. Aztán érthetetlenül visszaugrott az ölembe. Hallottam már, hogy a macskák látják a szellemeket. Én arra tippeltem, mert hiszek is bennük. Szerintetek mi volt?
2010. febr. 18. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de lehet benne valami, én is hallottam hogy a macskák látják a szellemeket. Ezt csak egyszer csinálta? Egyébként az is lehet, hogy csak valamilyen zajt próbált kiszűrni, mondjuk,ha a szobán kívűl csinált valaki valamit, pl az ajtó előtt ment el.
2010. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
68%
medvedisznóember?
2010. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem hiszek a szellemekben, de hasonlót már tapasztaltam egyszer a macskámnál. Olyan ijesztő volt, hogy magam is megijedtem, ugyanis a cicus a konyhaablakra tapadva felborzolt szőrrel fújt és morgott majdnem fél órán át. Azt hittem tőlünk ijedt meg, ahogy bementünk a konyhába, de ő is csak bámulta közben a semmit... Rémísztő volt, máig nem tudom, mi történhetett vele, szerencsére azóta nem fordult elő ilyesmi.
2010. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Nekem a macskám állandóan ezt csinálta, mikor a szobámban volt. Felugrott az ágy tetejére, majd az ölembe, és meredt maga elé a semmibe felborzolt szőrrel, aztán leugrott és körözött egy ponton felpúpolt háttal, mint mikor dörgölőzött valamihez. Egy pár alkalom után meguntam, és kerestem egy természetgyógyászt. (csak mert nem volt a környéken olyan ember aki kapcsolatba léphetne a halottakkal, de ő hobbi szinten ilyesmivel is foglalkozott.) nos a "diagnózisa" a következő volt: nagypapámék (apai) jártak vissza hozzám. Honnan tudta fogalmam sincs. Ő születésem előtt négy évvel halt meg, nagymamám előtte két hónappal. Anyum elmesélte, hogy megjelentek neki egyszer álmában, mikor két hónapos voltam, hogy megnézzenek. És nagypapám mondta neki, hogy még visszajön, ha nagyobb leszek, hogy lásson akkor is. Nos ezután kimentem a temetőbe két szál virággal és mécsessel. Láss csodát, a cicám azóta évente kétszer csinál így,holott akkoriban hetente 5-6 alkalommal tette. olyankor is csak akkor, ha nagyon magam alatt vagyok. Olyankor tudom,hogy ki kell mennem a temetőbe hozzájuk, és ők erőt adnak újra.

Azóta hiszitek vagy sem, megálmodom ha valami rossz fog történni. Édesapám meghalt most szilveszterkor, két héttel előtte megálmodtam, h meg fog halni akkor.. négy napra rá a temetése napján visszajött álmomban elköszönni tőlem, mert nem lehettem mellette sajnos, mert szültem. a párom mondta, h a cicám azt csinálta neki a temetésig minden nap, amit régen nekem. A temetés óta viszont lenyugodott ismét.

Egyszóval ne lepődj meg semmin, nem lehetetlen, hogy hozzád is visszajár valaki.

2010. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Hozzám csak a nagyapám(apai) és a dédnagyapám(anyai) járhat akkor, esetleg a dédnagymamám(anyai) aki vagy 10 évvel a születésem előtt halt meg.

2010. febr. 18. 19:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinált ilyet! Nagyon féltem én is! Egyedül voltam itthon, kb este 10-11 óra lehetett, de több alkalommal is csinálta.

Én olyat olvastam, hogy a cicák néha látják az angyalokat :)

2010. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az én cicám is csinált ilyet albérletben laktam és volt egy szakasz ahol felborzolta magát és fújtatott, a főbérlőm szerint meghalt valakije ott , és néha én is hallottam furcsa hangokat , úgyhogy nem kizárt hogy a te cicád is érez valamit
2010. febr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úristen! Ezt az üzit este olvastam 11 órakörül és nagyon megijedtem mivel hogy a cicám is csinál néha ilyet! Sajnos csak most volt bátorságom írni (világosban) A macskám általában a levegőben el akar kapni valamit mint amikor egy madzagot húzogatunk és játszik vele! DE most nem volt ott semmi! Azt hiszem félek!!!
2010. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem is volt hasonló:

tehát nemrég költöztük ide, egy kis falu elhagyatott részére... természetesen hoztuk a cicákat is, nagyon tetszett nekik a hely mert kevés a kocsi, sok a fa és az egér és a madár xd Beköltözés után kb két héttel a szobámban rendszeresen nagyon hideg volt (amugy hiszek a szellemekben, tehát egyből rájuk gondoltam xd ), de a ház többi részében tök jó idő maradt... aztán egy nap a cicám aludt az ágyamon, egyszer csak felébredt ls nézett egy pontot a falon, aztán szépen lassan fordított a tekintetét a szoba másik felébe, és elkezdett morogni, és felállt szőr a hátán... odamentem megnézni hogy mi az (aszittem egy bogár xd) és semmi nem volt ott... természetesen nagyon megijedtem, felkaptam a cicám és leszaladtam anyuékhoz a nappaliba, estére bezártam a szobám, (ne menjen be a cica) és öcsémnél aludtam xd

azóta 3 hónap eltelt de semmi különös nem történt szerencsére

2010. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az én cicám az udvaron lakik, és úgy két-három naponta bekéredzkedik a házba. ilyenkor be szoktam hozni a szobámba, mire ő rögtön bemegy az ágyam mögé, leül és nézi a falat, dorombol, néha dörgölőzik is hozzá. ezeket a válaszokat olvasva jutott eszembe, hogy mikor még az előző cicám élt, máshogy volt berendezve a szobám, és ott volt a (tavaly előtt tavasszal meghalt) volt cicám kedvenc helye. de azóta pár festettünk, meg hát 2 év az két év, nem hiszem, hogy bármilyen szagot érezhetne... nagyon szeretem azt a cicát, de most félek.
2010. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!